tarveldy• 30 мая 2023

я не знаю який мене чорт попутав

отож безсонні ночі не пройшли даремно, ісса - ніколи, ніколи, нікому не раджу, от краще секонд, в 1000 разів краще, повертати не буду бо, бо втомилась, і це таке мені покарання за дурість
Але якщо бути чесною - футболка норм, чоловічі шорти - для дому піде, але "мусліновий костюм" який не мусліновий , і навіть не жатка і жіночі шорти - то просто треш
klaraneill• 30 мая 2023
это стадия отрицания, скоро придет принятие))

HelloKitty18• 30 мая 2023
А що таке ісса?
Элли Иванова• 30 мая 2023
Та фоток накидайте, интересно же)))
KaterionOK• 30 мая 2023
Ответ дляHelloKitty18
А що таке ісса?
Інтернет магазин одягу.
HelloKitty18• 30 мая 2023
Ответ дляKaterionOK
Інтернет магазин одягу.
А, дякую буду знати.
vse horosho• 30 мая 2023
И я там платишко купила. Лютый треш.
Leka_Leka• 30 мая 2023
а виглядають симпатично. Дивилася взуття. Дякую за попередження.

Марина-10• 30 мая 2023
Ой ,у них и по фото не очень.. спасибо, автор, теперь точно не куплю)))
KaterionOK• 30 мая 2023
Ответ дляHelloKitty18
А, дякую буду знати.
Ну я як і автор не раджу цей магазин. Взяла один костюм - там найдешевший матеріал, хоча крій більш-менш, але криві строчки і неякісна фурнітура
автор tarveldy • 30 мая 2023
Ответ дляМарина-10
я ж блін шарю, 10 років купую одяг онлайн, це.... списую на втому
Nat-li• 30 мая 2023
Мега дешевые и некачественные ткани используют. Уже тоже убедилась.
Ваш психолог• 30 мая 2023
Ответ дляKaterionOK
Інтернет магазин одягу.
Це ТМ.Роки 2 тому купила спортивний костюм,до прання -ще нічого,після-просто жах.
Тоді ще і плаття замовляла,але його зразу назад відправила,бо якість тканини і пошиття не сподобалось.
Теж більше ніколи не куплю ТМ Ісса Плюс (така повна назва ТМ)
автор tarveldy • 30 мая 2023
Ответ дляNat-li
напевно ще 2001 року, бо я багато років такої тканини не бачила, з якого смітника вони її витягнули
Кузякин• 30 мая 2023
А я перенервничала от обстрелов на днях, потом взяла и зачем-то очередной флакон парфюма купила. Теперь думаю: а зачем он мне? У меня их 5 штук
автор tarveldy • 30 мая 2023
Ответ дляLeka_Leka
ой нє, повірте, в якомусь червоному маркеті і то краще
автор tarveldy • 30 мая 2023
Ответ дляКузякин
його хоч згодом використаєте а тут
Trusiki_dla vseh• 30 мая 2023
магазин, щоб заощадити, якщо зовсім немає грошей, фігура гарна і є смак, то на один сезон там можна щось вибрати
Виктория1677• 30 мая 2023
Ответ дляtarveldy
Брала три летних сарафана и два для дома - всем довольна.
Aksinia 111• 30 мая 2023
Дякую, я дивилась і ледь не купила )

автор tarveldy • 30 мая 2023
Ответ дляTrusiki_dla vseh
модель норм, сіло норм, але тканина
автор tarveldy • 30 мая 2023
Ответ дляВиктория1677
ну і це було як зняти стрес, зняла блін
Mikulishna• 30 мая 2023
повернути не можна?
Zoji• 30 мая 2023
А у мене звідти улюблене платтячко є. Правда я його трохи коригувати в ательє (прибрала лишнє))))) Тканина норм, приємна. І фасон
автор tarveldy • 30 мая 2023
Ответ дляMikulishna
повернути не можна?
аби моє сонечко не обрізало бірки, то повернула, поки готувала обід, малий допоміг, розпакував, позразав бірки і повісив на вішачки, можна заморочитись і пришити назад, але мені топо лом, от так себе наказала
miks• 30 мая 2023
І відгуки ж там переважно хороші. От вір після цього.
Sielo• 30 мая 2023
В мене теж звідти таке плаття є, стиль пакет з Макдональдзу) жахливої якості. Відчуття наче бутафорське якесь. Буває)
Zvezdochkina• 30 мая 2023
Скиньте кто-то фото
Ожидание-реальность :)
автор tarveldy • 30 мая 2023
Дівчата, таки відправила назад, не так легко мені ті гроші дістаються
автор tarveldy • 30 мая 2023
Ответ дляmiks
думаю погані чистять, написала їм в фб, як не буде повернення коштів, буду скандалити, біркі мій розумничок не зрізав, а акуратно зняв , бачив як мама робить, помічник
Bilolena• 30 мая 2023
И я там заказывала, штаны на даче ношу, теплые. Спортивные легинсы прошиты были черти как, после стирки там просто по шву все расползлось. Тоже никогда и ни за что.