Знаю бакси• 30 мая 2023
Епіляція ніг
Підкажіть, ті хто не модні, і роблять це бритвою. Що ви бриєте? Повністю ноги і внизу там де кісточки, волосся на пальцях? Чи тільки до коліна? І як часто ви це робите?
Аннуитет• 30 мая 2023
Влітку все. І пальці і підйом і стегна. А так тільки до колін. Часто швидко відростає раз на два-три дні
Бавовнятко• 30 мая 2023
Я вообще не брею ноги. Когда брила, то сбривала даже волоски на пальцах. Брила перед некоторыми свиданиями с мужчинами
Я нє Матрьошка!• 30 мая 2023
Хожу в довгому аба штанях , майстер шугарингу,бляха, в минулому. Раніше драла все,і руки теж. Зараз такий облом і апатія, ніфіга не хочу