Цветов Мне срочно• 30 мая 2023
Дівчата, хто багато ходить пішки, яке у вас саме зручне взуття?
Поки що мій фаворит asics, звичайні кросівки і saucony кросівки, сандалі ecco offroad
Колись були ще skechers на якийсь такій високій підошві наче як go walk, але давно в них таких не бачу.
Сьогодні пройшла 8км, а буває і більше, ноги втомились, підозрюю, що взуття моє не таке вже і комфортне для таких прогулянок
Цветов Мне срочно
• 30 мая 2023
Ответ дляПослушная
Nike air force 1
І в них ноги не гудуть? підошва пласка наче
Тоскующая• 30 мая 2023
Будь які зручні для моєї ноги кросівки. Мені норм і в пума, і в адідас, і в найк. Але тільки міряти в магазині, ніяких онлайн
Репетиторша• 30 мая 2023
от звідки ви запам‘ятовуєте назву моделей))) ну бренд то понятно, а ось модель…
Цветов Мне срочно
• 30 мая 2023
Ответ дляТоскующая
Ну в мене є рібок, наприклад, але сьогодні саме в них пройшлася швидко, ноги гудуть, хоча просто прогулятися,то норм було
Крим мій• 30 мая 2023
Ответ дляРепетиторша
Я не знаю модель ,взагалі,чоловік купує,просто знає розмір і все
Цветов Мне срочно
• 30 мая 2023
Ответ дляКрим мій
Мої улюблені,бігові,але ідеальні щоб ходити на довгі дистанції
От і в мене асіки бігові, але інша модель
Цветов Мне срочно
• 30 мая 2023
Ответ дляРепетиторша
Саме причіпляється паровозом
і запам´ятовується
Цветов Мне срочно
• 30 мая 2023
Ответ дляВалюШок-d20a
текстильные инблу не реклама хожу месяц пока как босиком
В інблу сьогодні заходила, але не на мою ласту вузьку, з такої моделі випадаю, нажаль, а на шнурівці, то вже ну зовсім бабуньціни моделі
Цветов Мне срочно
• 30 мая 2023
Ответ дляНі за холодну воду
Nike Air Max 90
Так, вони класні, але жарко зараз в них вже
Репетиторша• 30 мая 2023
автор, а який бюджет у вас? взагалі вважаються супер-комфортними це Преміата, саме для вуличного ходіння
Цветов Мне срочно
• 30 мая 2023
Ответ дляРепетиторша
Ну хотілося б в 100$ вкластися, але, якщо є шось краще за більші гроші, то треба буде міряти, ноги важливіше
Ms. Android• 30 мая 2023
Ответ дляВалюШок-d20a
Смотрела на подобные, но не вариант - и кроссовки, и ноги будут грязные за несколько часов((
Едимнаморе• 30 мая 2023
Ecco. Зручнішого взуття для мене немає.
Причому так було не завжди, а після 40 стало моє-моє. Проходила і по 18-20 км за день вулицями Європи.
Так, втома відчувається звичайно, це ж навантаження, але не порівняти з іншими марками.
Цветов Мне срочно
• 31 мая 2023
Ответ дляКинг-Конгша
Ecco, Merrell
Ecco biom люблю їх, але тест на довгі швидкі прогулянки не пройшли, ноги втомились, нажаль, у вас яка модель?
Репетиторша• 31 мая 2023
Ответ дляЦветов Мне срочно
то вони будуть дорожче, але хоча б поміряйте та проконсультуйтесь. Дешевше гарні Нью Беленси, вони спортивні йдуть.
Ні за холодну воду• 31 мая 2023
Ответ дляЦветов Мне срочно
Тогда Премиата с перфорацией. У них тоже амортизация хорошая.
Цветов Мне срочно
• 31 мая 2023
Ответ дляРепетиторша
Вже подивилась, якщо повезе на розмір, то можна вкластися у 200$ у розпродаж, ще б знайти їх, щоб поміряти
Ms. Android• 31 мая 2023
Ответ дляНі за холодну воду
Я ношу комбинированые с текстилем.
Кожа или экокожа?
Ні за холодну воду• 31 мая 2023
Ответ дляMs. Android
Кожа или экокожа?
По- моему все- таки экокожа.