Носки на подтяжках• 31 мая 2023

Кто сейчас в Швеции

Принимайте участие в чемпионате

Перший чемпіонат Європи з сексу відбудеться у Швеції

Швеція першою зареєструвала секс як вид спорту та вирішила влаштувати турнір. Він відбудеться у Гетеборзі 8 червня 2023 року. Участь візьмуть 20 представників із різних країн Європи. Чемпіонат триватиме кілька тижнів, а змагання щодня по 6 годин.

Буде 16 дисциплін, у яких учасники набиратимуть очки. Серед них: проникнення, креативність у зміні поз, витривалість та кількість оргазмів за певний час та купа іншого.
Та_все_ок_будет• 31 мая 2023
Дурдом. Кто ещё хочет в Европу?
СирОжино пирОжино• 31 мая 2023
О супер )
Незламна Україна• 31 мая 2023
Ответ дляТа_все_ок_будет
Дурдом. Кто ещё хочет в Европу?
Многие хотят и продолжают ехать. Не все едут в Швецию)
tori35• 31 мая 2023
Серьезно ? Новость точно не фейковая ?
Мрак 😱
ВсеЧетко• 31 мая 2023
А трансляция будет?