Зілля до весілля• 31 мая 2023
В мене сьогодні день народження
А радості немає…
Всі вітають і більшість каже «навіть ніч тобі в подарунок тихою була».
А я ридаю. Можливо у нас і тихою сьогодні. А рідня на півдні під обстрілами.
А брат і син на сході…
А тут радіємо і сприймаємо за подарунок тиху ніч…
А брат і син на сході…
personality• 31 мая 2023
Ну що вам сказати? Тримайтеся. Тримайте свою кукуху і з днем народженням ❤️. Якось воно буде
дожену і ощасливлю• 31 мая 2023
Вітаю вас. Здоров´я, натхнення, позитиву. І швидкого повернення додому вашого брата і сина -- живими і здоровими.
Дівчина Бобула• 31 мая 2023
Тримайтеся! Хай це буде найгірший день народження в житті! Дяка й шана Вашим рідним, хай Боженька їх береже!
Нульовий сантиметр• 31 мая 2023
Я вас вітаю.
День народження з роками - це привід подумати про хороше! Казку чекати нізвідки, лише як сам собі її зробиш.
Тому тепер це медитація, маленький ритуал пошуку хорошого в своєму житті. А його немало в кожного з нас.
Долю інших людей ви не зміните, у кожного свій шлях! І у вас теж. Подумайте чого ви опинилися тут та зараз, якою є це глобальне завдання, яким є ваше призначення. Подивіться на себе не крізь призму років, а крізь призму вашої глибини, яку ви отримали. Це ж не просто так, це для чогось!
Тому дозвольте собі сьогодні не приймати привітання, якщо не хочеться. Зробіть щось незвичне, хоч якусь дрібницю. І чимось себе порадуйте.
І Нехай у вас все буде добре.
mothersquirrel• 31 мая 2023
В мене був 29 травня дн
Я вас вітаю,треба почекати і все буде добре, все буде Україна!
З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!
Единорог помог• 31 мая 2023
А я папу сегодня поздравляла с Днем рождения. Он на оккупированной, так хочется обнять, но увы(( и неизвестно, когда смогу это сделать. С Днем рождения, автор! Все обязательно будет хорошо и никак иначе!