Так точно!• 31 мая 2023
после 40-45+ что принимаете на постоянной основе?Витамины
Какие? Как позаботится о себе?
ПушАпница• 31 мая 2023
Витмин Д, кальций и омегу по назначению врача, курсами магний, сейчас начала селен
Так точно!
• 31 мая 2023
Ответ дляПишу каліграфічно
По соточке...
да ,пишут коньяк полезен для здоровья в маленьких дозах))
Швабристка• 31 мая 2023
Віт. Д, магній, масло примули вечірньої (курсами двічі на рік). І ще купила собі щось від менопаузи, але ще не пила.
А яку ви Омегу пʼєте?
Люблю_смаколики• 31 мая 2023
витамин Д, Омегу, магний, коэнзим. Курсами витамин С, селен, цинк, коллаген, хлорофилл
Так точно!
• 31 мая 2023
Ответ дляШвабристка
А яку ви Омегу пʼєте?
California Gold Nutrition
Так точно!
• 31 мая 2023
Ответ дляЛюблю_смаколики
какой коллаген?
Швабристка• 31 мая 2023
Ответ дляТак точно!
California Gold Nutrition
Відчуваєте якісь зміни? Бо я шо пила, шо радіо слухала 😔
Вишнёвая Леди• 31 мая 2023
Магний, витамин Д, Омегу, курсами коллаген с гиалуронкой, комплекс для волос или биотин, травы для снижения кортизола
Вероятненько• 31 мая 2023
просто так без анализов только магний и витамин С, остальное после анализов.
Королева краси• 31 мая 2023
Ответ дляШвабристка
Я пила колагенові пептиди з Айхерб, то те ж саме відчуття. Навіть гірша шкіра стала - суха і вкрилася дрібними гнійничками і червоними бугорками. Місяць пила і весь час проблемна шкіра була. 2 тижні як відмінила, шкіра стала набагато краща