Хачапууури• 31 мая 2023

Чи повинен не офіц.чоловік давати жінці якісь гроші?

Коханець маю на увазі хлопець (мужчина), він не офіц.чоловік і не живемо разом, пару раз в тиждень ночує, з моїми дітьми в прекрасних стосунках. Відносинам 3 роки вже.
В мою квартиру купив ТВ за 20тис, бойлер за 8тис, дрібний ремонт (сантехніка, електрика..) , дітям на свята подарунки, ну і мені. Ходимо вдвох на розваги за його кошт, відпочинок по Україні вдвох - теж за його, але раз на рік чи рідше.

На руки грошей мені не дає ніяких (я і не прошу). Коли їде додому - заходить в магазин купляє продукти, якщо попрошу. Або не купить, якщо не попрошу.. Це все.

І мене от коробить.. Ми типу як сімʼя, як він вважає, але участі в сімейному бюджеті особливо немає.. Комуналка, мої лікування, мої особисті витрати, покупки, ремонти мого авто... - це все мої гроші.

В місяць я прикинула ну 5 тис грн - це потолок він тратить на продукти і кафе.

Я його кохаю, він ідеал для мене як чоловік, але... Мене починає муляти, цей бюджет.

Я багато хочу від такого чоловіка в статусі не офіційного? чи це нормально?

Просто хочу узнати, як у інших при таких вихідних даних.
Результат:
вже голосів: 97
40 (41.24%) все нормально в мене
31 (31.96%) тиць
26 (26.8%) чоловік має давати кошти
tolyu• 31 мая 2023
І навіть офіційний не повинен. Тільки за згодою

Муркамурковна• 31 мая 2023
якщо він до вас приходить без квітів і їжі........ ви про що?
Кили и Манджаро• 31 мая 2023
Не должен) Никто никому ничего у вас не должен: он либо хочет, либо нет.
Бла бла бла• 31 мая 2023
А чого має давати?
AmazingLady• 31 мая 2023
Да, вы много хотите
И ваши дети ему никто
автор Хачапууури • 31 мая 2023
Ответ дляМуркамурковна
квіти іноді приносить просто так) їжу - якщо попрошу здебільшого
Та_шо_ж_таке• 31 мая 2023
Ви не живите разом. Так він вкладається достатньо
AmazingLady• 31 мая 2023
Почему он должен давать а не вы?
Бла бла бла• 31 мая 2023
Ответ дляХачапууури
А Ви йому що даєте?

автор Хачапууури • 31 мая 2023
Ответ дляAmazingLady
Да, вы много хотите
И ваши дети ему никто
за дітей згодна повністю!
Муркамурковна• 31 мая 2023
Ответ дляХачапууури
чого він до вас ходить?
це капец...
реально
Свята• 31 мая 2023
Так вы не живете вместе, что он должен вам?
Червона ікорка• 31 мая 2023
Автор, ділити на двох усі сумісні трати- це нормально. Утримувати дорослі здорову людину- не нормально. І ви не повинні керувати продукти за власний кошт,а він не повинен давати вам гроші на ваші забаганки. Так,кожен з вас може робити іншому приємності,але це не обов´язок,а бажання
автор Хачапууури • 31 мая 2023
Ответ дляБла бла бла
А Ви йому що даєте?
те що і він мені - кохання, турботу, секс, спорідненість душ, вдома в нас побут як сімʼя, але яка нафіг сімʼя, якщо не живемо постійно разом
постою_послушаю• 31 мая 2023
Я что-то не пойму- Вы хотите, чтобы он коммуналку оплачивал в квартире, где он не живёт?
автор Хачапууури • 31 мая 2023
Ответ дляЧервона ікорка
ну от я теж так це сприймаю. Але коли це не місяць, а роки, то хочеться від чоловіка більшої фінансової участі в своєму житті
AmazingLady• 31 мая 2023
Ответ дляХачапууури
А вы его спросили - ему это все надо? И соответствует ли его ожиданиям. Денег вы ему не даёте, а от него ждёте. Я шучу конечно, но вот зачем ему вот это вот все
Хи хи, ну ну• 31 мая 2023
Він ночує 2 р на тиждень. Яка сім´я? Нічого він вам не винен.
Сама купляю квіти• 31 мая 2023
Ответ дляпостою_послушаю
Она может не против, чтобы жил

Червона ікорка• 31 мая 2023
Ответ дляХачапууури
А чому вам не хочеться більше фінансово приймати участь у його житті?
AmazingLady• 31 мая 2023
Ответ дляХачапууури
Ну не сприймайте, розходьтесь

Вы ему навязываете свои ожидания
автор Хачапууури • 31 мая 2023
Ответ дляСама купляю квіти
Она может не против, чтобы жил
так, я не проти. Але сама йому пропозицію не зроблю)
AmazingLady• 31 мая 2023
Ответ дляЧервона ікорка
А зачем ему это?
Сама купляю квіти• 31 мая 2023
Ответ дляЧервона ікорка
50/50?
Продаю витрішки• 31 мая 2023
Должен конечно
автор Хачапууури • 31 мая 2023
Ответ дляЧервона ікорка
тому що в нього зп 80тис, а в мене 30тис - є різниця?) яка моя участь може бути для нього?))
Анютины ласки• 31 мая 2023
Таке складне питання вирішується не на Порадниці, а в парі розмовами. Кожна пара вирішує це питання індивідуально
СережкинаЯ• 31 мая 2023
Ответ дляХачапууури
Ему это не надо. Одно дело встречаться без быта и чужих детей, другой дело в ванну в очереди стоять
Медсестричка• 31 мая 2023
Ответ дляХачапууури
Ну так, а почему вы не живёте вместе?
Вы просто в свободных отношениях и больше он точно не должен. Хоть тут сейчас и напишут недомужчина, а настоящий должен обеспечить и вам и всех родственников до десятого колена, но в жизни это не так)))
автор Хачапууури • 31 мая 2023
Ответ дляМедсестричка
Ну так, а почему вы не живёте вместе?
++++згодна)