Хачапууури• 31 мая 2023
Чи повинен не офіц.чоловік давати жінці якісь гроші?
Коханець маю на увазі хлопець (мужчина), він не офіц.чоловік і не живемо разом, пару раз в тиждень ночує, з моїми дітьми в прекрасних стосунках. Відносинам 3 роки вже.
В мою квартиру купив ТВ за 20тис, бойлер за 8тис, дрібний ремонт (сантехніка, електрика..) , дітям на свята подарунки, ну і мені. Ходимо вдвох на розваги за його кошт, відпочинок по Україні вдвох - теж за його, але раз на рік чи рідше.
На руки грошей мені не дає ніяких (я і не прошу). Коли їде додому - заходить в магазин купляє продукти, якщо попрошу. Або не купить, якщо не попрошу.. Це все.
І мене от коробить.. Ми типу як сімʼя, як він вважає, але участі в сімейному бюджеті особливо немає.. Комуналка, мої лікування, мої особисті витрати, покупки, ремонти мого авто... - це все мої гроші.
В місяць я прикинула ну 5 тис грн - це потолок він тратить на продукти і кафе.
Я його кохаю, він ідеал для мене як чоловік, але... Мене починає муляти, цей бюджет.
Я багато хочу від такого чоловіка в статусі не офіційного? чи це нормально?
Просто хочу узнати, як у інших при таких вихідних даних.
Результат:
вже голосів:
40 (41.24%)
все нормально в мене
31 (31.96%)
тиць
26 (26.8%)
чоловік має давати кошти
Несу добро людям• 31 мая 2023
Ответ дляГрабля
О, а выше писали про ’родство душ’, а теперь уже нафиг 😆
Ну пусть идёт, есть куча достойных женщин, и бездетных к тому же
Наличие детей это не минус
Любящему мужчине вообще пофиг, сколько у его любимой детей/родственников/проблем и т.д
Несу добро людям• 31 мая 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
Такая же как и его - равноправие.
Равноправие это про равность ПРАВ, а не обязанностей
Люблю ХОЛОСТЯКА• 31 мая 2023
Ответ дляХачапууури
тому що в нього зп 80тис, а в мене 30тис - є різниця?) яка моя участь може бути для нього?))
То він жлоб виходить, якщо має за що вам і допомогти і порадувати. Або ж не хоче (
І це сумно, бо чоловік у вас наче є, але не на 100%.
Відноситься до вас несерйозно, нажаль ! За 3 роки пора визначитися, а він просто вас навідує без якихось зобов‘язань (
Якщо вас влаштовує таке ставлення і ви готові бути подругою, а не дружиною - варіант непоганий, але не називайте це сім‘єю !
Українська Мрія• 31 мая 2023
Ответ дляХачапууури
Розумієте, як раз він і називає мене дружиною, коли з друзями знайомить, наприклад. І сам каже ми сім´я, а я відшутковуюсь, кажу сім´я буде зі штампом і спільним прізвищем.
Даже если и так, то не во всех семьях мужья отдают деньги жене)) Я бы ориентировалась на то - легче ли мне с ним, чем без него.
Мороженная курица• 31 мая 2023
Ответ длятяжкаялюдина
Ну какая вы семья? Вы считаете, что вы его жена? Вы же просто беспроблемная подруга для секса.
Для беспроблемной подруги он много тратится. Хотела бы я такого любовника для встреч пару раз в неделю как у автора. Меня бы устроило.
Коренная киевлянка• 31 мая 2023
Ответ дляНесу добро людям
И обязанностей.
И мужчина имеет такое же право на получение денег от автора как и она от него.
Несу добро людям• 31 мая 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
И обязанностей.
Нет, обязанности это другое. Вы путаете равноправие с равенством. Впрочем, как и многие
Равные права есть у всех 8 млрд людей на планете. Право на жизнь, лечение, образование и т.д
А вот обязанности разные, потому что нельзя уравнять в обязанностях всех. Не могут иметь одинаковые обязанности ребенок 8 лет, инвалид, мужчина 45 лет и пенсионер
А в отношениях уж тем более круг обязанностей каждая пара определяет сама. Кому супер, чтоб жена пахала наравне с ним и она не против, а кто-то решает, что жена сидит дома и полностью занимается домом и она не против. И каждый вариант имеет право на существование, главное, чтоб он устраивал обоих