Хачапууури• 31 мая 2023
Чи повинен не офіц.чоловік давати жінці якісь гроші?
Коханець маю на увазі хлопець (мужчина), він не офіц.чоловік і не живемо разом, пару раз в тиждень ночує, з моїми дітьми в прекрасних стосунках. Відносинам 3 роки вже.
В мою квартиру купив ТВ за 20тис, бойлер за 8тис, дрібний ремонт (сантехніка, електрика..) , дітям на свята подарунки, ну і мені. Ходимо вдвох на розваги за його кошт, відпочинок по Україні вдвох - теж за його, але раз на рік чи рідше.
На руки грошей мені не дає ніяких (я і не прошу). Коли їде додому - заходить в магазин купляє продукти, якщо попрошу. Або не купить, якщо не попрошу.. Це все.
І мене от коробить.. Ми типу як сімʼя, як він вважає, але участі в сімейному бюджеті особливо немає.. Комуналка, мої лікування, мої особисті витрати, покупки, ремонти мого авто... - це все мої гроші.
В місяць я прикинула ну 5 тис грн - це потолок він тратить на продукти і кафе.
Я його кохаю, він ідеал для мене як чоловік, але... Мене починає муляти, цей бюджет.
Я багато хочу від такого чоловіка в статусі не офіційного? чи це нормально?
Просто хочу узнати, як у інших при таких вихідних даних.
Результат:
вже голосів:
40 (41.24%)
все нормально в мене
31 (31.96%)
тиць
26 (26.8%)
чоловік має давати кошти
Грабля• 31 мая 2023
Ответ дляХачапууури
думаю так і буде незабаром..Дость на порозі стояти - треба чи заходити, чи виходити на фіг))
О, а выше писали про ’родство душ’, а теперь уже нафиг 😆
Ну пусть идёт, есть куча достойных женщин, и бездетных к тому же
Коренная киевлянка• 31 мая 2023
Ответ дляХачапууури
те що і він мені - кохання, турботу, секс, спорідненість душ, вдома в нас побут як сімʼя, але яка нафіг сімʼя, якщо не живемо постійно разом
У вас не семья.
И я серьезно не понимаю и не могу придумать ни одной причины - почему он вам должен давать деньги
Коренная киевлянка• 31 мая 2023
Ответ дляХачапууури
тому що в нього зп 80тис, а в мене 30тис - є різниця?) яка моя участь може бути для нього?))
Такая же как и его - равноправие.
Я не Тролль• 31 мая 2023
Ответ дляХачапууури
квіти іноді приносить просто так) їжу - якщо попрошу здебільшого
Автор, я не поняла, почему вы называете его не официальным мужем. Вы же даже не живете вместе.
С какой стати, он должен вам давать деньги?
Вы вместе не живете. Он к вам приходит. Дарит подарки вам, вашим двум детям, отдыхаете за его счет, телевизор, бойлер, мелкий ремонт...
И еще он вам должен деньги давать?
Коренная киевлянка• 31 мая 2023
Ответ дляСережкинаЯ
Ему это не надо. Одно дело встречаться без быта и чужих детей, другой дело в ванну в очереди стоять
Угги_в_горошек• 31 мая 2023
Ответ дляХачапууури
Нащо ви рахуєте його гроші?
Ви ж даже не живете разом. Він вам точно не сім´я.
Ку-кусик• 31 мая 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
Так и он ей свою....
так он же на ее деньги не претендует
Українська Мрія• 31 мая 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
Так и он ей свою....
Он еще и бойлер, и телевизор, и подарки и что там еще автор писала))
Коренная киевлянка• 31 мая 2023
Ответ дляКу-кусик
так он же на ее деньги не претендует
А мог бы ... За писечку
Я не Тролль• 31 мая 2023
Ответ дляХачапууури
так, я не проти. Але сама йому пропозицію не зроблю)
Автор, я думаю, его пока все устраивает. Возможно, он и не думает жениться. По крайней мере, не думает жениться на вас.
Коренная киевлянка• 31 мая 2023
Автор, извините, но когда сожителя называют гражданским мужем это ещё можно понять.
Но с чего вы решили мужчину с которым встречаетесь и даже не живёте вместе называть неофициальныс мужем?
Хачапууури
• 31 мая 2023
Ответ дляУкраїнська Мрія
У вас бы было меньше растрат, если бы его не было?
чесно кажучи - в місяць тис 3-5 в мене теж на нього йде. Той самий бензин, якщо мені кудись треба на зустріч їхати о нього за місто по домовленості, харчі і тд
Ку-кусик• 31 мая 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
А мог бы ... За писечку
отожбо!
Так шо, автор... учтите, может и он где-то на форуме ноет мальчикам - я ей аж писечку, а она мало вкладывается в мою жизть, и даже ТВ с бойлером не купила
Червона ікорка• 31 мая 2023
Ответ дляХачапууури
я в першу чергу маю думати про своїх дітей, яких чужий чоловік забезпечувати не повинен.
АЛЕ я вважаю, чоловік має забезпечувати свою кохану.
А дітей я сама забезпечу.
Ніхто не має забезпечувати здорову дорослу людину
Затишне кубло• 31 мая 2023
Ответ дляХачапууури
ну от я теж так це сприймаю. Але коли це не місяць, а роки, то хочеться від чоловіка більшої фінансової участі в своєму житті
То може, питання в тому, чому ви досі не живете разом повноцінно? Чи вас влаштовують такі гостьові стосунки?
Та_шо_ж_таке• 31 мая 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
У вас не семья.
Я придумала!
Готовы?
Потому что автор этого хочет
Готовы?
Потому что автор этого хочет
Та_шо_ж_таке• 31 мая 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
У вас не семья.
.
ДолькиКабана• 31 мая 2023
Ответ дляХачапууури
я не пропоную до мене, сожитєля я не хочу без статусу офіц.чоловіка.
Ну поспатки ви ж його до себе пускаєте, як я зрозуміла
Хачапууури
• 31 мая 2023
Ответ дляviter33
Він вам не чоловік, тому обов’язків - ніяких
Щодо ’ми сім’я’ - це Ваша думка. його думка може бути іншою))
Так, при співвідношенні з/п 80/30 міг би й активніше вкладатися - але це вже ПРАВО кожного і його бажання
Розумієте, як раз він і називає мене дружиною, коли з друзями знайомить, наприклад. І сам каже ми сім´я, а я відшутковуюсь, кажу сім´я буде зі штампом і спільним прізвищем.
Ответ дляХачапууури
Ну. він ’купив’ таке ’право’ за 5 тис. грн і телевізор та бойлер)))
Перед друзями - для ’підняття статусу’, деяким чоловікам це тішить самолюбство.
По суті виправі: сім’я - це ’зі штампом’ ( і спільними фінансами, чи як домовитися - але домовлятися треба!!!, щоб і в сім’ї так не було як зараз), все решта - співжиття з невизначеним статусом і все ’лише за бажанням’
Манкоголік• 31 мая 2023
Ответ дляХачапууури
А чого не жевете разом? Три роки зустрічаєтесь.
Несу добро людям• 31 мая 2023
В каком месте вы семья, если даже не живёте вместе?
Он 3 года с вами просто тусит, а вы уже замуж в мыслях вышли
AmazingLady• 31 мая 2023
Ответ дляМанкоголік
Жевете? Це ШО?