Я пані прохана...• 31 мая 2023
В кого в чоловіка була контузія? Скільки часу в лікарні тримають?
І скільки часу чекати ВЛК? Дякую за відповіді
Лгин• 31 мая 2023
Там разные степени тяжести. Могут дня три откапать в госпитале и опять напередок.
Я пані прохана...
• 31 мая 2023
Ответ дляtolyu
У лікарні не тримали взагалі. Через три місяці тільки почали лікувати. Доводити 1,5 роки що контузію отримав в АТО.
Як тяжко з цим всим..бюрократія...в мене отримав контузію тиждень тому. Вже три міста поміняв ...то туди везуть, то сюди...Хоч би в рідне місто
Ответ дляЯ пані прохана...
Ваше щастя якщо ви доведете це офіційно. Бажаю вам сил і одужання чоловіку.
В армії контузія це не хвороба. Контузія це як соплі у дитини в садку.
У мого чоловіка через те що невчасно почали лікувати ( бо він в оточенні був), втрата 100 відсотків слуху лівого вуха.
Просто каралева• 31 мая 2023
Капец, как с этим тяжело..... У ребят контузия на контузии, многие даже не фиксируют и этим гробят своё здоровье.... Многим говорят, это не страшно, иди дальше.У моего ещё и баротравма, залебывался кровью и типа,, всё ок,, никому и ничего не доказать..... Так и продолжает воевать.
120-120-120 (не худею)• 31 мая 2023
В мого була важка контузія. Десь 1,5 місяці в лікарні, зараз обмежено придатний. Йому, як з бою вийшов, ще там лікар сказав, що він походу відвоювався.
Я пані прохана...
• 31 мая 2023
Ответ дляПросто каралева
Боже мій...як прикро! Бережи його Бог!
Я пані прохана...
• 31 мая 2023
Ответ для120-120-120 (не худею)
Підкажіть будь ласка його на ВЛК лікарня подавала чи треба було від командира дозвіл. І як довго ВЛК чекали?
120-120-120 (не худею)• 31 мая 2023
Він у військовому госпіталі лежав. Там і пройшов ВЛК. Від командира дозволу не потрібно було. Тай командир з ним лежав. ВЛК в госпіталі щотижня. Так що скільки саме чекав-так не було. Лікувався, пішов на ВЛК і тоді в військомат, звідки направили в частину в місті нашому.
Я пані прохана...
• 31 мая 2023
Ответ для120-120-120 (не худею)
Дуже дякую за інформацію
Просто каралева• 31 мая 2023
Ответ дляЯ пані прохана...
Боже мій...як прикро! Бережи його Бог!
Дякую за теплі побажання! Нехай усіх наших захисників та захисниць береже та повертаються живими та здоровими!
Просто каралева• 31 мая 2023
Ответ для120-120-120 (не худею)
То ще нормальний лікар в них.
Пошаманю• 31 мая 2023
Минулого року в травні була контузія. Через 10 днів відправляли знову, чоловік сварився, кричав, у психіатра мало двері не виламав, вибив криками відпустку на 30 днів.
І Служить по цей день. На одне вухо так і не чує