короткопамятна• 31 мая 2023

День без рюкзака. В кого в дітей був?

Завтра в школі день без рюкзака. Речі приносити будь в чому , крім рюкзака. Моїм дуже цікаво стало. Старша сказала, що піде з переноскою кошачою. Забила в ютуб, то і не додумалась би до такого, в чому діти носили речі. А у ваших діток був такий день в школі, в чому несли книжки?)
Кастрюлька• 31 мая 2023
Тренд пришел из раши к нам, супер
Укр_жіночка• 31 мая 2023
В коробках з інструментів, в корзинах, в авоськах, сітках, пакетах, переносках, чемоданах
Котики-муркотики• 31 мая 2023
Ответ дляКастрюлька
Тренд пришел из раши к нам, супер
С какой это радости?
Крошечка-хаврошечка• 31 мая 2023
Бачила відео про такий день. Балта, минулий рік. Дуже весело і багато ідей, погугліть)
КаРаКаТиЦа• 31 мая 2023
Связывали стопку веревкой
Марипосса285747• 31 мая 2023
В тележке с лидла
Мочалкин блюз• 31 мая 2023
У нас в вівторок був такий день) І діти могли прийти до школи у піжамі;)
Почемучечка• 31 мая 2023
В Польше был такой у детей. Девочка с коляской для кукол пошла
75В• 31 мая 2023
Ответ дляУкр_жіночка
А який сенс? Навантаження на одне плече замість рівномірного розподілу.
Коленная ложечка• 31 мая 2023
Ответ для75В
У детей обычно уже нет учебников. Там никакой нагрузки нет.
Котики-муркотики• 31 мая 2023
Ответ для75В
О, боги, не будьте такой занудой. Смысл в креативности, творчестве, уходе от рамок
От 1 дня ничего не случится
Бюст Березуцкого• 31 мая 2023
У нас был несли в кульках,переносках, в экономике сумках, в мешках,фигня какая то
Глас_Народа• 31 мая 2023
А корзине несла, мальчик один с мешком пришел
a.ostroverh• 31 мая 2023
Видела в наволочке несли)
И на сушилке напольной, развесили как белье
Салт• 31 мая 2023
Ось мій як раз в котячій переносці носив. Діти в класі були з невеликими чемоданами.
Салт• 31 мая 2023
Ответ дляa.ostroverh
Видела в наволочке несли)
С сушилкою - супер ідея!
Дуболом• 31 мая 2023
Наволочка від подушки Бравл старс. 5 клас.
Там чим незвичніша ідея, тим крутіше.
Оля_с_киркою• 31 мая 2023
У нас в школе такое проводят пару лет
С чемоданами приходили дети ,с корзинами ,переноски и тд
Свідок Перемоги• 31 мая 2023
Вузлик із хустки. Колоритно
Дуболом• 31 мая 2023
Ответ для75В
По приколу. Якщо у Вас немає дитини шкільного віку, то не зрозумієте.
Хай включають свою творчість, видумку, веселощі.
кнопкодав• 31 мая 2023
В наших був три тижні тому.хлопчик прийшов з вазоном,в рослину між листям напхав книжки, інший на дитячому електромобілі по школі їздив,а в багажнику книжки, дівчинка прийшла в піжамі,а книжки в наволочці, старшокласник прийшов з лавкою -пуфом ( в передпокої такі часто стоять) ,перевернув його догори ногами і в нього поклав книжки, інший старшокласник приніс автомобільну покришку на плечі,а в неї поклав книжки.було весело,я не могла від´їхати від школи хвилин 20 ,цікаво було спостерігати.вчителі поприходили з пляжними торбами.настрій був чудовий. Це в Польщі.
кнопкодав• 31 мая 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
Удалено администрацией...
БезникаЯ• 31 мая 2023
Можна звичайне відро узяти, судок пластиковий, або коробку з лего. Бачила відео з пасхальною корзинкою та бочкою для води.
руки_Крюги• 31 мая 2023
Моя ходила з котом Батоном, в ньому є відділ для пледу, туди складала зошити, ручки. Хлопчик з класу- з валізою. Були ще авоськи та коробки.
Коплю на груди• 31 мая 2023
Автор, на эту тему даже статья была. Про Чернигов
https://suspilne.media/484384-nesli-knigi-ta-zosit...
Я таке знаю• 31 мая 2023
Теж влаштовували таке тиждень тому,переносних для тварин,пакети,коробки,рюкзак з 5 літрової пляшки,старий пилосос,пуфік,корзини. Було весело і дітям,і вчителям,і батькам. На цьому тижні плануємо ’день навпаки’. Вчитись ще тиждень,програми виконано,розважаємо дітей.
Чувиха• 31 мая 2023
Моя взагалі з каструлею йшла, це моя ідея була
Чувиха• 31 мая 2023
Ответ дляКастрюлька
Тренд пришел из раши к нам, супер
З США
Чувиха• 31 мая 2023
Ответ для75В
Креативний підхід. Це ж один день виняток, а не на постійній основі
Хочу наколоти губи• 31 мая 2023
Ответ для75В
Во-первых, я так понимаю, это только один день.
А, во-вторых, конец года. Уже многие и учебники сдали, и уроки не все проводят.