Приму в дар• 31 мая 2023
Во сколько лет вы поняли,что начинаете стареть?
Все мы не молодеем,вы помните тот возраст,когда поняли для себя:"Да,процесс пошел,т.е осознали,что вот настал этот момент"Я в 38 .
Вподобайден• 01 июня 2023
Ответ дляПишу, не читаю
Супер ! Ви молодець !
Спасибо) Психологическое состояние очень много меняет. Неврозы и тревоги старят. Раньше времени.
Перша скрипка• 01 июня 2023
Ответ дляАшотакоя
А до 42 були як 16-ти річні? Пружні і соковиті?
Ага) Я й зараз нічого ) Соковитою не була ніколи ) Я струнка й витончена )) Просто сил менше на все (
Ашотакоя• 01 июня 2023
Ответ дляПишу, не читаю
Думала, що старію
Виклала фото сьогодні тут - спитала чи треба фарбувати волосся
Сказали, нічого не треба, ще дівчинка
Спасибі порадниці 🙏
Сказали, нічого не треба, ще дівчинка
Спасибі порадниці 🙏
Киньте фото , я не бачила 👌
Ниф_ниф• 01 июня 2023
Я після 25 тільки розцвіла - до була якоюсь дитиняччою, в мене обличчя кругле, погляд трохи наївний, а після 25 погляд став впевненішим, риси обличчя загострились, на мене почали звертати увагу. Пік моєї краси був мабуть в 27-28, після теж собі подобаюсь, але почала вилазити носогубка і потрібно вже підколюватися, щоб освіжити обличчя.
ніколи такого не було• 01 июня 2023
Ответ дляПерша скрипка
В 42 після операції на щитовидці(
А что после удаления проблемы с кожей начались?
Приму в дар
• 01 июня 2023
Ответ дляПапобус
В 39 узнала что у мужа другая, посмотрела на себя в зеркало и увидела старую потускневшую старуху в морщинах. До этого момента я видела в зеркале молодую веселую красивую и счастливую девушку.
И у меня так,считала себя охеренной,а в одно утро- охренела,что не охеренная
Пишу, не читаю• 01 июня 2023
Ответ дляАшотакоя
Киньте фото , я не бачила 👌
Ашотакоя• 01 июня 2023
Ответ дляПишу, не читаю
Согласна красоточка 🥰
Пустощі-веселощі• 01 июня 2023
38 в рассвете красоты… началась война, спустя год 39 и тут я постарела на +лет 5
Перша скрипка• 01 июня 2023
Ответ дляніколи такого не було
Фізично почуваюся розвалиною якоюсь. Зовні нічого не змінилося особливо, крім розпанаханої шиї 😭
Мядуза аля моргонер• 01 июня 2023
Ответ дляparele
Внешне меняюсь, конечно, но как-то не заморачиваюсь. Внутри все хорошо) Полтинник стукнул.
ну давайте по-чесному, з вашим ’внєшнє’ можна і не паритись про ’внутри’) Це я з компліментом, якщо що) Дуже люблю ваші фотки в подібних темках)
ніколи такого не було• 01 июня 2023
Ответ дляПерша скрипка
Вы подобрали правильно дозу гормона? Витамины есть ? Что принимаете. У меня тоже такая проблема но я контролирую дозу гормона а раньше была жесть. Встала в 7 а в 9 уже спать хочу(((
Перша скрипка• 01 июня 2023
Ответ дляніколи такого не було
Поки що лише один раз була на контролі. По аналізах правильно підібрано, а далі побачимо…
Незламна• 01 июня 2023
Ответ дляМэри Попкинс
Мені 31.Сказав хлопчина на роботі, що я старша жіночка, бо я просила, щоб не викав)))) до слова, виглядаю добре. Відчуваю-старію.
Нащо ви таке просите. Я так добре пам´ятаю як в мої юні роки на роботі жінки колеги те саме просили, і який дискомфорт це викликало.
Пишу, не читаю• 01 июня 2023
Ответ дляВподобайден
Я ще одне за собою помітила
Як мала жорсткий графік роботи з 9 до 18, то дуже втомлювалась і навіть молодша була
Як перейшла на інший, коли вранці можна іноді і поспати до обіду,працювати віддалено, і нікуди не летіти в жорсткі правила
То енергія знаходиться
ніколи такого не було• 01 июня 2023
Ответ дляПерша скрипка
Анализы могут быть и норм, смотрите по своему самочувствию
Перша скрипка• 01 июня 2023
Ответ дляніколи такого не було
Дякую! Обговорю з лікарем
Наездница• 01 июня 2023
В минулому році. Через 3-4 місяці після початку війни. Не фотографувалася, а потім доньку попросила сфотографувати на мені сукню. Страх. Відчула і побачила що я стомлена 43 річна жінка, а не симпатична молода пані.
Дівчина заглядєніє• 01 июня 2023
У 45. Співпало з початком війни. Різко постаріла. Вагу набрала зайву(
Викачую яйцями• 01 июня 2023
в 28, зараз) бачу що шкіра не така ’натягнута’ як була. Вона в мене ще й тонка така, зневоднена, як папір.. Звісно красива, коли молода, але рано старіє. Думаю вже о якихось процедурах, не проти зморшок, а щоб саме ’натянути’, щоб цієї дряблості позбутись.. дівчата, може хтось щось порадить в такій ситуації?
Шаманю второпях• 01 июня 2023
36.
когда мне сказали что у меня будет ранний климакс, что уже не могу родить
Вподобайден• 01 июня 2023
Ответ дляПишу, не читаю
Я ще одне за собою помітила
То енергія знаходиться
Не знаю. Я тоже удаленщик. Но увы сплю мало. По 4,5-6 часов . 6 часов для меня норма. Но часто не получается, засыпаю в 2 а то и в 3, просыпаюсь в 7-8. Как спать до обеда, вообще не могу представить. Организм пробуждается сам по себе. Но при этом имею много энергии, внешность не особо страдает . единственое мозг иногда подвисает. Но только когда сна ну совсем мало - 4-5 часов .
З горіха зерня• 01 июня 2023
В 21, испортилась кожа, сейчас остались постаке, лечу, кожа все равно выглядит тьмяной. Появились морщинки на лбу, пришлось уколоть ботокс. И выражение лица взрослое стало, эх:(