Хи хи, ну ну• 01 июня 2023

Ваши 15-16-летние дети будут где-то работать летом?

Если сами проявляют интерес
Кудлата хмаринка• 01 июня 2023
Автомийка, 15р

Бавовна• 01 июня 2023
У меня нет 15-16-летних детей, но есть 16-летний брат. Интереса к работе он пока не проявляет. К тому же у него возникли проблемы со здоровьем. Из-за этого даже поступление в колледж придется отложить на следующий год
Жена миллионера• 01 июня 2023
Ні, не будуть. Будуть відпочивати
автор Хи хи, ну ну • 01 июня 2023
Ответ дляЖена миллионера
Ні, не будуть. Будуть відпочивати
А що будуть робити, відпочиваючи?
Згадую себе - літній табір, комп, телевізор. Крапка)
автор Хи хи, ну ну • 01 июня 2023
Ответ дляЖена миллионера
Ні, не будуть. Будуть відпочивати
Знову ж таки - я сама хотіла підзаробити, хоча кишенькових вистачало)
Пробувала репетиторство, але не пішло
Жена миллионера• 01 июня 2023
Ответ дляХи хи, ну ну
А що будуть робити, відпочиваючи?
Табір
Танці
Теніс
Короткі поїздки
Кицюююня• 01 июня 2023
Працює як віл в ліцеї, фізико-математичний клас+комп‘ютерна академія (дорослий рівень)+ англійська+ додаткова математика.
Хочу, щоб відпочив.
Поїде на природу на все літо, буде робити що захоче.

Гигиенишвили• 01 июня 2023
Нет, дети 15 и17 не проявляют интерес к работе, у них все есть, нет потребности работать. У одного отдых. У другого поступление-не до работы.
автор Хи хи, ну ну • 01 июня 2023
Ответ дляКицюююня
Хочу, щоб відпочив.
Це трошки не по темі
Дитина ж не хоче працювати? Чи зоче, а ви пропонуєте то все?
Млинці зі смайликом• 01 июня 2023
Моя хочет найти работу, уже пару объявлений прозванивала, но не взяли. Ей 15
ТихоЯ• 01 июня 2023
15 років
Не буде працювати
Писала в іншій схожій темі, що він працював трішки, але його, на жаль, не підтримують друзі. Тому він відмовився від роботи упродовж літа.
Я заставляти не буду, у нього будуть щоденні тренування і мені треба ще заставити його займатися іноземною. Тому робота зачекає.
Хоча, звісно, хотілося б, щоб проявляв ініціативу.
Жена миллионера• 01 июня 2023
Ответ дляХи хи, ну ну
Пробувала репетиторство, але не пішло
Моя не хоче.. можливо треба в чомусь обмежити. Не знаю
автор Хи хи, ну ну • 01 июня 2023
Ответ дляМлинці зі смайликом
А что ищет?
Кицюююня• 01 июня 2023
Ответ дляХи хи, ну ну
Це трошки не по темі
Дитина може й не проти, але я точно не готова тримати його в місті заради роботи.
Ну, захоче - сайт ща гроші комусь напише чи ноута почистить або компа складе. Я думаю, що взнаю про це у постфактумі). У сина є заощадження й немалі, він дуже аскетичний в своїх бажаннях, а гроші йому дарують на всі свята)
Млинці зі смайликом• 01 июня 2023
Ответ дляХи хи, ну ну
А что ищет?
Она пока не знает, смотрит на что может откликнуться. Были предложения флаеры раздавать и помощник баристы в кафе.
У нас небольшой городок, работы сейчас мало везде, а народу много
автор Хи хи, ну ну • 01 июня 2023
Ответ дляКицюююня
У сина так само
Питання не в заробітку, а в роботі
Хоче працювати за смішні гроші - 200-400 грн в день. Але працювати, а не про..фукувати 3 місяці життя.
Кицюююня• 01 июня 2023
Ответ дляХи хи, ну ну
У сина так само
Питання не в заробітку, а в роботі
Значить у нього нема більш важливих справ. Тоді нехай працює, звісно, якщо питання стоїть так.
У мого навіть літом онлайн англійська, математика, комп‘ютерна академія. Реально завантажений. А ще ж гонки на велосипедах, черешні поїсти, по суниці сходити, купатися. Скільки того літа
Прилипало• 01 июня 2023
И старший и младший с 14-15 лет подрабатывают не только летом. Сами захотели.
автор Хи хи, ну ну • 01 июня 2023
Ответ дляКицюююня
Завдання є) і їх багато)))
Але в добі 24 години) виділити 4-6 на роботу не складно. Це його думки

Кицюююня• 01 июня 2023
Ответ дляХи хи, ну ну
Завдання є) і їх багато)))
Він молодець, мабуть, знає що хоче, збирає на щось. Врешті, хоче, рветься, прагне - нехай йде. Ви ж не в найм його продаєте. Не вийде, назад «прийде»)
Прилипало• 01 июня 2023
Ответ дляКицюююня
Ну, математика, английский.... не более важны, чем умение работать и зарабатывать деньги. Все знают математику, но не все умеют работать и зарабатывать. Поэтому желание работать и получать полезные жизненные навыки более важные дела.
автор Хи хи, ну ну • 01 июня 2023
Ответ дляПрилипало
Я теж так думаю
Хочу лише підтримати, корректно
По англ-айкідо-ейдетикам-айті вже затягала його з дитинства)))
Кицюююня• 01 июня 2023
Ответ дляПрилипало
Всякому віку своє.
Є родини, де шестирічки бавлять менших братиків/сестричок і таких родин багато.
Але це не означає, що важлива справа виховання наступного покоління, комунікація з молодшими й здобування відповідних навичок та умінь безперечно вкрай важливих у дорослому житті є нормою для дітей)
автор Хи хи, ну ну • 01 июня 2023
Ответ дляКицюююня
Всякому віку своє.
Це дещо інше
Дехто взагалі по життю чайлд фрі, але гроші все-одно мусить щаробляти
Це не про цінності, не про покоління. По інтерес, не більше.
ОйЙой• 01 июня 2023
Моїй 17, хоче, але поки не знає як почати, малює на пк непогано.
Кошка Мурка• 01 июня 2023
Ответ дляПрилипало
а де саме підробляють?
В гости звали?• 01 июня 2023
Ответ дляХи хи, ну ну
У сина так само
Питання не в заробітку, а в роботі
Жизнь - это НЕ работа. Не исключено, что смысл и счастье именно в ’профукивании’.
Тень льва• 01 июня 2023
Донька 15 років, буде збирати полуницю і малину в полі. Сама проситься. В минулому році теж працювала.
Потішаюся• 01 июня 2023
Ответ дляХи хи, ну ну
А що будуть робити, відпочиваючи?
Згадую себе. Який прекрасний час був! Додому приходили лише переночувати!
і те не завжди)
Який комп з телевізором, вони не вмикались в тому віці влітку.
Друзі, річка, ліс, пікніки, походи,дискотеки, перше кохання)
Потішаюся• 01 июня 2023
Ответ дляХи хи, ну ну
У сина так само
Питання не в заробітку, а в роботі
Працювати -- це і є профукувати.
Шкода що я пізно це зрозуміла.
Тоді було життя! А зараз робота, турботи.