Раздражевская• 01 июня 2023
З колишнім не живемо,дитину інколи бере до себе.
На всі свята ,дитина відкладала гроші у копілку там.Хто що дарував,складав,знав,що це на море.
Зараз купую путівку,кажу давай ті гроші докладу з дитячої копілки,він теж їде.
Сказав,що не дасть і я позарилась на дитячі гроші.Занавєс.От що з такими недомужиками робити?
Раздражевская
• 01 июня 2023
Ответ дляКоханозадовільна
Так а дитина що каже? Куди хоче гроші витратити?
На море збирав,весь рік говорив за це
Коханозадовільна• 01 июня 2023
Ответ дляРаздражевская
На море збирав,весь рік говорив за це
Так нехай візьме і віддасть вам
Раздражевская
• 01 июня 2023
Ответ дляКоханозадовільна
Так нехай візьме і віддасть вам
Ми живемо в різних містах.За рік,там назбиралась чимала сума,ну,може буде 1/4 від путівки.Він не дає ні дозволу на виїзд,ні дитині гроші,а тепер і гроші з копілки,хоча б на дрібні витрати
Раздражевская
• 01 июня 2023
Ответ дляМЧСница
Так вы же покупаете путевку, с чего обидно ребенку?
Бо це його гроші
Раздражевская
• 01 июня 2023
Ответ дляМЧСница
Я вже її купила
Love_Love_Love_• 01 июня 2023
Ответ дляРаздражевская
Я вже її купила
А нашо ви в дитини гроші просили?
Аноним Советчик• 01 июня 2023
Ответ дляРаздражевская
Чому?
Потому что нормальному человеку никогда и в голову не прийдёт взять у 5 ребенка деньги на путевку. У нее есть родители, которые за нее должны платить.
Раздражевская
• 01 июня 2023
Ответ дляАноним Советчик
Ви серйозно?)А якщо це його мрія поїхати,і він на неї збирав ?
Раздражевская
• 01 июня 2023
Ответ дляАноним Советчик
Як тоді донести дитині цінність речей,коли він ніколи ні за що не платить і не збирає?
Коханозадовільна• 01 июня 2023
Ответ дляРаздражевская
Упс! А дозвіл не треба
Love_Love_Love_• 01 июня 2023
Ответ дляРаздражевская
Серйозно, то ви б не поїхали на море якби він неназбирав?
По нормальному це мама купує путівку, а дитина бере гроші на море і витрачає собі там якщо зоче
Love_Love_Love_• 01 июня 2023
Ответ дляРаздражевская
А за що має платити дитина?
Коханозадовільна• 01 июня 2023
Ответ дляРаздражевская
Ну на роботу відправте. Вже самий час це зробити! 5 років, а не платить за їду і комуналку!
Аноним Советчик• 01 июня 2023
Ответ дляРаздражевская
Серьезно. Ребенок собирал на море. Пусть потратит деньги на море себе и маме на мороженое на берегу, на развлечения там же. Но не на путевку.
МЧСница• 01 июня 2023
Ответ дляРаздражевская
Бо це його гроші
Ну ребенок явно копил на свои хотелки - гаджеты или телефон или игрушки, в зависимости от того, сколько ему лет
Огірок та Помідорчик• 01 июня 2023
Ответ дляАноним Советчик
А для чего деньгам лежать без дела ? Если ещё и копилка полная. Инфляция ,слышали такое слово .?
БеллаДонна• 01 июня 2023
Ответ дляАноним Советчик
При чому тут батько до грошей дитини? Чому він забрав?
Коханозадовільна• 01 июня 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Так і є
Дитина свої гроші витрачає там на морозиво та атракціони
Аноним Советчик• 01 июня 2023
Ответ дляRomastepa
Я сподіваюсь що наступного разу тобі гнида кацапська наш безпілотник відключить інтернет
Вы в своем уме? Какого черта Вы меня оскорбляете? Не с той ноги утром встали?
БеллаДонна• 01 июня 2023
Ответ дляАноним Советчик
Так батько забрав гроші...
Коханозадовільна• 01 июня 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Так отам на пляжі нехай і витрачає на морозиво та пасочки
А так це схоже: тобі треба взуття на зиму. Давай гроші - підемо купимо
Аноним Советчик• 01 июня 2023
Ответ дляБеллаДонна
Так батько забрав гроші...
Тогда у Вас вообще ничего непонятно, если честно. Чего это он забрал деньги ребенка? Чтоб не забрали Вы? А что сам ребенок думает? Почему его деньги хранятся не у него?