Колгоспниця• 01 июня 2023
Это нормально водить 13-14летних детей на шугаринг?
Результат:
вже голосів:
431 (78.22%)
Нормально
120 (21.78%)
Нет
Джинци на Флісі• 01 июня 2023
Ответ дляКолгоспниця
Ну в 13 лет же больше дел никаких нет, кроме как свое бикини разглядывать
Дівчина вже вивчає своє тіло.І бачить його щодня)Там не один волосок,щоб приглядатися)
Психологічка• 01 июня 2023
Ответ дляКолгоспниця
Интересно, кто это будет разглядывать бикини 13 летней девочки
А вам приємно було б ходити з заростями, які виглядають з купальника?
Пускаю бісики• 01 июня 2023
Ответ дляКолгоспниця
Зачем в 13 лет трогать бикини?в крайней случае уже кремом удалить, если что-то видно через одежду
А зачем нет?
Я с 12 лет брила и выщипывала там волосы под ноль. Потом кремом сожгла себе кожу.
Нафиг это надо?
Вы можете объяснить зачем девочке там волосы?
Нафиг это надо?
Психологічка• 01 июня 2023
Ответ дляФісташкова кава
Нет, не нормально.
Но сейчас же все с ног на голову, результаты голосования сами видите)
Що саме ненормально?
Пускаю бісики• 01 июня 2023
Ответ дляКолгоспниця
Она сама. Этого мало?
Если девочке неприятны там волосы то почему не удалить?
Психологічка• 01 июня 2023
Ответ дляКолгоспниця
Удалить волосы это удалить волосы, при чем здесь уход
Це гігієна і естетика
Колгоспниця
• 01 июня 2023
Ответ дляПсихологічка
Закрытый купальник можно купить
Чорнобаївка• 01 июня 2023
Ответ дляМуркошечка
Нормально. Не нормально не дозволяти видаляти волосся, бо мама думає, що ще рано. Пам´ятаю свою однокласницю, яка в 13 ходила з довгими чорними кущами під руками, бо мама не знала, нащо їх взагалі зачіпати і їй не дозволяла
А моя однокласниця до 16 років бідненька не могла вдягти футболку і спідницю, бо в неї руки з таким чорним і довгим волоссям, що аж з під кофти стирчало, на ногах як шерсть тварини. Мама теж не дозволяла.
Джинци на Флісі• 01 июня 2023
Ответ дляПускаю бісики
А зачем нет?
Нафиг это надо?
Бо у мами комплекси і страхи,мабуть.
Вона думає,що якщо зробить дитина бікіні то зразу ж стане дорослою)
Психологічка• 01 июня 2023
Ответ дляКолгоспниця
Закрытый купальник можно купить
Тобто дівчинка не може вибрати купальник, який хоче, бо мама заборонила? Яка мета цієї заборони?
Пускаю бісики• 01 июня 2023
Ответ дляКолгоспниця
Закрытый купальник можно купить
А можно удалить и открытый.
Колгоспниця
• 01 июня 2023
Ответ дляПсихологічка
Зачем девочке в таком возрасте купальник открытого типа? Станет взрослая, заработает денег и выберет какой хочет
Джинци на Флісі• 01 июня 2023
Ответ дляКолгоспниця
Закрытый купальник можно купить
Тобто дитина повинна обирати купальник не на свій смак,а підлаштовувати його під рослинність на тілі?Бо мама так сказала?
Пускаю бісики• 01 июня 2023
Ответ дляКолгоспниця
А желание девочки не учитывается?
Джинци на Флісі• 01 июня 2023
Ответ дляКолгоспниця
Бідна ваша дитина.То ви їй і одяг не дозволяєте обирати,і що з рослинністю на тілі робити.
Психологічка• 01 июня 2023
Ответ дляКолгоспниця
Бо це нормально носити різні купальники , вони не дорожчі від тих, що з шортами. Ви б ще спідницю до колін в хустку дитині одягнули
Колгоспниця
• 01 июня 2023
Ответ дляДжинци на Флісі
Купальник мы вдвоем выбирали. Дочь ко мне прислушивается
Джинци на Флісі• 01 июня 2023
Ответ дляПсихологічка
Мама боїться,що хтось буде розглядати
Бо типу той хтось не буде розглядати у шортиках.
Колгоспниця
• 01 июня 2023
Ответ дляПускаю бісики
А желание девочки не учитывается?
Учитывается, конечно. Она сама выбрала конкретную модель и цвет
Психологічка• 01 июня 2023
Ответ дляДжинци на Флісі
Мама боїться,що хтось буде розглядати
Треба одягати буркіні
Кудряшка Сью• 01 июня 2023
Ответ дляКолгоспниця
Закрытый купальник можно купить
Паранжа ще краще
Колгоспниця
• 01 июня 2023
Ответ дляДжинци на Флісі
Одежду она выбирает сама, просто советуется со мной. Что такого) я же плачу
Психологічка• 01 июня 2023
Ответ дляКолгоспниця
Один єдиний купальник для всього? Бідна вага дитина
Анчо Ус• 01 июня 2023
Ответ дляФісташкова кава
Нет, не нормально.
Почему не нормально?
Джинци на Флісі• 01 июня 2023
Ответ дляКолгоспниця
І моя прислуховується але має право обирати,що їй більше подобається і комфортне.
Наприклад топи на бретельках,які з волохатими пахвами ой,як красиво виглядають.
І відкриті купальники,які носить вже три роки.І в цьому році без депіляціі їй би було не комфортно.
Вона має право обирати.
Колгоспниця
• 01 июня 2023
Ответ дляПсихологічка
У нее нормальный модный купальник
Просто с шортиками
Ваша мысль куда-то не туда пошла
Просто с шортиками
Ваша мысль куда-то не туда пошла
Психологічка• 01 июня 2023
Ответ дляКолгоспниця
У нее нормальный модный купальник
Просто с шортиками
Ваша мысль куда-то не туда пошла
Просто с шортиками
Ваша мысль куда-то не туда пошла
Чому один і чому лише з шортами? Що станеться,якщо вона одягне звичайний купальник з плавками?
Джинци на Флісі• 01 июня 2023
Ответ дляКолгоспниця
Ви ж деспотуєте)хоча б це самі розумієте?
Джинци на Флісі• 01 июня 2023
Ответ дляКолгоспниця
У нее нормальный модный купальник
Просто с шортиками
Ваша мысль куда-то не туда пошла
Просто с шортиками
Ваша мысль куда-то не туда пошла
А якщо вона захоче з трусиками,ви купите?