IQ 80• 01 июня 2023

Булінг у школі. Що допоможе?

Які, на вашу думку, дієві методи проти булінгу в школі. Поділіться своїми думками або досвідом. Що дієве, щоб дитину перестали ображати? Уявімо ситуацію, новенька дитина в колективі. І хтось один починає підбурювати весь клас, щоб знущалися. Це можуть бути образливі слова, підколки щодо одягу, зовнішнього вигляду, кривляння. Робиться це хитро, коли вчитель не бачить. Також поділіться досвідом, хто за кордоном, як у вас діють проти булінгу? Дякую
автор IQ 80 • 01 июня 2023
Ответ дляБарабасиха
Ну я закордоном. Я ситуацію не бачіла, вона була до того, як прийшла моя дочка в школу. Но розповіла мама її однокласниці. В школу прийшли українські діти, мало, в звичайні класи. І їх групка дітей почала ображати. Заводіло- хлопець син ’руських немцев’, які давно вже тут. Батько в його родині зіганутий. Ось він зібрав толпу, яка ображала українських дітей. Толкали, насміхалися і тп. Пару раз зверталися до вчителя і не дуже допомогло. То у одної мами був тут родич німець, він приїхав порозмовляти з директором. То цих дітей і батьків забрали, провели розмову. Вони вибачилися і цькування закінчилися.
Дякую, що поділилися.
Mrs.Sexuality• 01 июня 2023
Поліція. Це стаття адмінкодексу
Штора с кисточкой• 01 июня 2023
Ответ дляIQ 80
Дякую, що поділилися.
Автор, вы за границей? Там с этим ещё строже. У подруги была ситуация, так же обратилась к директору. Приняли меры очень быстро. Все дети дружат теперь. 6 класс
автор IQ 80 • 01 июня 2023
Ответ дляSo_so
Если бы это был мой ребенок, я бы шла с 2х сторон : анализ ребенка и смена среды.
В якому плані аналіз дитини? Можна детальніше. В моєму класі колись був новенький хлопчина, так до нього групка хлопців докапувалися без причини. Це було жахливо. Просто вибрали його, бо новенький. І самостверджувалися.
Штора с кисточкой• 01 июня 2023
Ответ для5cmhybyna
знаєте, ніхто дозвіл не братиме. Схочуть в туалеті прижмуть і нирки відіб´ють
Господи, это не школа это гестапо какое то. Я с такими зверствами не сталкивалась. Все решают а зачатках. Для этого важно работа школьного психолога, чтоб не заходить в такие конфликты до драк.
5cmhybyna• 01 июня 2023
Ответ дляШтора с кисточкой
а я зустрічалась
автор IQ 80 • 01 июня 2023
Ответ дляШтора с кисточкой
До мене звернулася близька подруга по допомогу. Її дитина новенька в класі. Почалися образи. Пробує вирішити сама, з‘ясувати, що сталося, в чому причина. Хоче допомогти дитині. Але мудро, щоб потім не знущалися далі. Вона не вірить, що вчителі допоможуть, оскільки той, хто ображає, робить це хитро, він на гарному рахунку у вчителів.
So_so• 01 июня 2023
Ответ дляIQ 80
Так думать достаточно удобно, но, тем не менее, часто бывает так, что ребенка переводят в другую школу и повторяется тоже самое.
Бокс-орун• 01 июня 2023
Ответ дляIQ 80
хлопчик чи дівчинка у подруги?
автор IQ 80 • 01 июня 2023
Ответ дляБокс-орун
хлопчик чи дівчинка у подруги?
Хлопчик. Знайома особисто. Звичайна дитина.
автор IQ 80 • 01 июня 2023
Ответ дляSo_so
А якщо дитина не каратист? Чи батьки не бандити, і притиснути без свідків не зможуть? Чи є вирішення? Наприклад, в моє дитинство допомагали саме «розборки без свідків» (як не прикро, але це було дієво). Зараз наче інші часи. І радити - «вистежити дитину і всипати» - то це кримінал.
Медсестричка• 01 июня 2023
Ответ дляоксюморон
Допоможе. Моя донька каратистка. Ображали тиждень. Терпіла. Потім хлопець хотів її стукнути. Вона руку його скрутила і ще підсрачник виписала. І ви уявляєте, як бабка пошептала. Почалися нормальні ділові стосунки в класі
Так у автора не така дитина..
Бокс-орун• 01 июня 2023
Ответ дляIQ 80
Ну дивіться, я перечитала купу літератури, водила дитину до психолога, просила вчительку посприяти (вона хороша, сприяла). Але допомогло лише одне - поки не дав в морду тому, хто ображає, нічого не мінялось. Зараз теж іноді буває, що хтось додовбується: наприклад мій приніс в школу настолку, вони грали нормально, одне чмо взяло і порвало карти. Мій сказав: ти що придурок? То йому дав ляпаса. Мій його вдарив сильніше, так що той аж скорчився. I нічого - на наступний день вони вже грались разом і спілкувались.

Так, це непедагогічно, так, я вчу свою дитину давати відсіч словами. Але бидло розуміє лише мову бидла. Словами до бидла не достукатись. А я вважаю дитину, яка рве чужу гру, бидлом і неадекватом. I нікуди не сховатись від таких, тому треба вчитись давати відсіч. Сам перший мій ніколи ні до кого не полізе, бо я йому суворо сказала, що захищати не буду, а ще й покараю вдома. Але якщо його б’ють, дозволяю давати здачі щосили, щоб наступного разу тричі подумали, чи лізти чи ні.
tarveldy• 01 июня 2023
Ответ для5cmhybyna
морально сильних не булять
та ви шо
tarveldy• 01 июня 2023
автор, будь-який булінг йде з мовчазної згоди вчителя, і навіть не мовчазної
So_so• 01 июня 2023
Ответ дляIQ 80
Вы о чём? Какие каратисты, какие бандиты?
Бокс-орун• 01 июня 2023
Ответ дляtarveldy
Це стосується молодшої школи, коли діти у вчительки на очах. 5 клас - це вже інша історія. Як ситуаційно (вчителя поряд немає), так і психологічно (діти вже не так орієнтуються на думку вчителя).
Чувиха• 01 июня 2023
Ответ для5cmhybyna
забрати дитину.
Єдине ше може ше допомогти це взяти бейсбольну биту і піти поламати їм черепи, але це кримінал.
Зате справедливо
tarveldy• 01 июня 2023
Ответ дляБокс-орун
це стосується будь-кого шкільного віку
Чувиха• 01 июня 2023
Ответ для5cmhybyna
не допоможе. Більше того після розмов ті тварі будуть казати о ябіда батькам жаліється і т д. Лише фізичне знищення або забрати.
+
Чувиха• 01 июня 2023
Ответ дляШтора с кисточкой
Помогает письмо на имя директора и работа школьных психологов
Как помагает?
МамОмужа• 01 июня 2023
Ответ дляSo_so
Тогда причину нужно искать в самом ребенке и работать именно с ребенком.
МамОмужа• 01 июня 2023
Ответ дляtarveldy
це стосується будь-кого шкільного віку
Учитель может быть даже не в курсе.
So_so• 01 июня 2023
Ответ дляМамОмужа
Я просто написала, что нужно с разных сторон решать проблему. И смена среды, я не верю в перевоспитание всего класса и учителя, сама училась в 4х школах, одна из них была гетто, это не исправить, и анализ что такого в ребенке может быть провоцирующим фактором.
Не цілуюсь з бодуна• 01 июня 2023
Автор, мы в Польше, к старшему, 7 класс начал приставать обзываться другой, наш Украинский мальчик, точнее их двое там, задиристых. Мой спокойный, как удав, драться не будет.
Раз подошла к учителю, встретились с мамами и детьми, с глазу на глаз они подтвердили, что да они это делали.
Через время опять, та же фигня, я снова пишу учителю, организовую встречу, и уже четко и понятно говорю, что если повторится то буду вызывать полицию, и пусть там с ним разбираются. Школа тоже поставила условие, еще одна такая ситуация и ребенка будут переводить в другую.
Пусть подруга не молчит, а идут к директору.
Собирается с родителями и детьми, и спрашивает почему к ребенку так относятся, что бы обидчик видел, что за него заступятся и так это не оставят.
автор IQ 80 • 01 июня 2023
Ответ дляБокс-орун

Дякую, що поділилися. Давати в морду - гарне вміння. Шкода, що далеко не всі діти вміють за себе постояти.
автор IQ 80 • 01 июня 2023
Ответ дляtarveldy
Дякую. У мене теж такі думки проскочили, що вчителям зручно «нічого не помічати».
автор IQ 80 • 01 июня 2023
Ответ дляSo_so
Ну, дитина, як займається карате, може за себе постояти. Діти, в яких батьки вирішують силою (в моє дитинство так було, деякі батьки вирішували конфлікти силою, і саме це допомагало, на жаль). Але зарпз наче інше суспільство. Тому й створила тему, хочу допомогти порадою, бо подруга розгубилася (і вона і дитина її звичайні, неконфліктні, знаю їх багато років). Як таке зараз вирішують?
автор IQ 80 • 01 июня 2023
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Дякую. Передам вашу відповідь.
So_so• 01 июня 2023
Ответ дляIQ 80
Так буллинг это далеко не обязательно драка. Ребенка могут унижать, демонстративно игнорировать, портить вещи итд. И что с того карате?
Сама мама как по жизни, слабое звено?