Кошка Мурка• 01 июня 2023

Чи є такі, у кого взагалі, немає подруг/друзів/приятелів?

Дівчата, є такі? Навіть просто людини з якою можна вийти в парк чи каву випити?
Тобто взагалі немає людини для спілкування.
Вас влаштовує це? Комфортно?
Кумася• 01 июня 2023
Так, це я. Влаштовує, в мене дочка та собака чих, з ними каву пью .

ПультОт_БМВ• 01 июня 2023
Я
Тільки чоловік і діти
Аж! Чоловік і діти
Мені підходить
Кудрі кручу сама• 01 июня 2023
Есть.
Устраивает, комфортно. Сама обрубила все связи еще лет 10 назад
Забагаловка• 01 июня 2023
Є тільки знайомі. Але гуляти з ними не люблю, бо всі люблять мені нити і ніхто не хоче слухати моє ниття
Чеширская кошечка• 01 июня 2023
Да, очень устраивает. Муж заменяет подруг
Стервочка• 01 июня 2023
Есть подруга в другой стране и все. Раньше был му.ж. Ну как устраивает, так сложилось...
Кумася• 01 июня 2023
Ще в мене є порадниця☺️
Бибер-анонимер• 01 июня 2023
Да, абсолютно 100%
Я даже не всегда отвечаю на сообщения в месенджерах, поставила запрет на информирование моего посещения и прочтения смс. На звонки так же почти не отвечаю. Меня нервируют пустые разговоры и люди вообще мне противны как таковы.
Чеширская кошечка• 01 июня 2023
Ответ дляКумася
Ще в мене є порадниця☺️
Это точно, вот благодаря наличию сайта отсутствие подруг вообще не напрягает, общаюсь тут как с подругами

ЗновЗдоров• 01 июня 2023
Немає такої та й не було. Чоловік прекрасно підходить для виходу погуляти, на каву, на концерт. Приятелі є, в основному в інеті спілкуємося
Анонимус Я• 01 июня 2023
У меня нет друзей. Есть приятельницы, с которыми я время от времени общаюсь в инете, но в реале мы не видимся. Меня это удручает
Я в дамках• 01 июня 2023
Да, я. Мне никто не нужен.
Мира всем• 01 июня 2023
Ответ дляБибер-анонимер
Да, абсолютно 100%
+100
Омлетик• 01 июня 2023
Я, есть две приятельницы но общаемся крайне редко. Был муж, но теперь я совсем сама. Питаюсь как-то принять это полное одиночество. Работаю удаленно. Даже поговорить не с кем, только кошка. Пытаюсь как от это принять и жить, но пока плохо удается каждый день плачу.
Мира всем• 01 июня 2023
Я, постарела, дети уехали, а я с мамой и собаками кукую. Были подруги, звонили некоторые, из пустого в порожнее, заблокировала, с одной раз в месяц созваниваюсь. Нет желания общаться вообще никакого. Я в своей ракушке
Колебля• 01 июня 2023
В мене так( Дуже сумую, бо нема з ким поговорити. Раніше з сестрою і мамою підтримувала зв’язок, але зараз вони зазомбовані рашинською пропагандою. З приятелькою, з якою спілкувалася онлайн, тепер теж не спілкуємось, бо наші інтереси дуже сильно розійшлися, і ми зрозуміли, що в нас більше немає спільного. От тепер зареєструвалась тут, бо намагаюсь компенсувати нестачу комунікації. Є чоловік, звісно, але з ним точно про все не поговориш(
Мира всем• 01 июня 2023
Ответ дляОмлетик
Я тоже часто плачу, из-за того что не могу уехать туда куда хочу я, какая-то безвыходная ситуация, еа мне мама и собаки. А у вас дети есть?
Томатико• 01 июня 2023
В мене так. З часом друзі повтрачались, просто зникли самі по собі. Мені від цього дуже тяжко, навіть ні з ким по-дівочому потеревеніти. Це дійсно скарб, коли поряд є надійні друзі. Дуже сумую за цим відчуттям.
Ms. Любмая жена• 01 июня 2023
Так я

5cmhybyna• 01 июня 2023
я тут. Я надто розумна для звичних людей
Муркамурковна• 01 июня 2023
в мене при моєму бажанні є такі, але я не хочу
обожнюю бути з малою і чоловіком і сама
останнім часом оті бабскі розговори і т.д. мене просто виснажують, я не вивожу сплетні і розмови про всяку жіночу ерунду
Фея_3уровень• 01 июня 2023
У меня только муж и дети. Из-за войны все поменялось, теперь даже с соседями не хочу общаться. Вот ступор. И сказать нечего людям. А была очень общительная,хохотушка-веселушка. А теперь всё. Из дома почти не выхожу. Все напрягает.
ЖующаЯКонфету• 01 июня 2023
Ответ дляПультОт_БМВ
Я
Тільки чоловік і діти
Аж! Чоловік і діти
Мені підходить
У мене було так,тиждень як розлучилася живу окремо -це просто капець виявилося,що я одна(
Омлетик• 01 июня 2023
Ответ дляМира всем
Нет детей, планировала и все изменилось буквально в один день. И уже точно не будет (мне через пару месяцев 44), а с мужем планировали и была большая вероятность, что все получится.
Омлетик• 01 июня 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
Я вам розумию, я майже рік в такому стані і розумію, що шансів немає. Всі розбіглися як почали з´являтися проблеми зі здоров´ям, а як і з чоловіком все пішло шкереберть. То всі просто як від сумної побігли в різні боки. Розумію що була лурепою до всіх з відкритим серцем помогала останнім, якщо бачила що я викрусь, а хтось ні. Ніколи не чекала нічого для себе, але думала якщо опинюсь в скруті мене підтримують, а вийшло почула ’,так розумію, але не чим допомогти не можу, ти сама модешь справитись ти сильна’, а всі виходить навколо ’ранимые лани ’ і їм треба підтримка навіть коли пальця забили, а я сильна все сама. Одним словом предали всі.... Останній раз подруга подзвонила, і знаючи мою ситуацію одразу стала розповідати, як вона натерла палець і запалення, і яка вона бідна ніхто не співчуває. Я просто поклала слухавку.
Омлетик• 01 июня 2023
Ответ дляМира всем
Мне и ехать некуда, у вас хоть есть какое-то желания. А у меня одно побыстрее дожить и не мучаться больной, одинокой старухой.
ЖующаЯКонфету• 01 июня 2023
Ответ дляОмлетик
Я от сиджу в парку,заберу сина із занять відвезу до тата і поїду в пусту квартиру.(
Треба ось так• 01 июня 2023
Я. Выехали из оккупации в чужой город , детей нет, муж мобилизован. Хожу на работу, коллектив маленький и общение строго по работе. Не так чтоб я очень страдаю, но иногда накрывает.
Омлетик• 01 июня 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
В вас є син з часом будуть онуки, в вам ще багато цікавого попереду навіть без чоловіка вам мабуть ще молода жінка. А я зовсім сама, одне бажання дожити і не мучатись від хвороб померти швидко.
Треба ось так• 01 июня 2023
Ответ дляОмлетик
Ну дети выростают и вылетают из гнезда. Иногда очень далеко.
У Вас похоже просто депрессия. Может к доктору?