Скользкая• 01 июня 2023
Виїзд за кордон рідних зниклих безвісти військових(чоловіків)
Підкажіть, будь ласка, чи знає хтось на практиці, як відбувається виїзд чоловіків цієї категорії
На гарячій лінії ДПСУ кажуть, що достатньо сповіщення та документа, що підтверджено рідство.
А як насправді? Чи не виникають додаткові скаладності при перетині кордону?
Скользкая
• 01 июня 2023
Ответ дляБолеИменее
Тобто, якщо батько зник, то син може виїхати?
Так