Скользкая• 01 июня 2023

Виїзд за кордон рідних зниклих безвісти військових(чоловіків)

Підкажіть, будь ласка, чи знає хтось на практиці, як відбувається виїзд чоловіків цієї категорії
На гарячій лінії ДПСУ кажуть, що достатньо сповіщення та документа, що підтверджено рідство.
А як насправді? Чи не виникають додаткові скаладності при перетині кордону?
yulcha01• 01 июня 2023
Ну если вам горячая линия говорит что все ок - чего вы переживаете? Если на границе какая-то заминка - тут же звоните на горячую линию
БолеИменее• 01 июня 2023
Тобто, якщо батько зник, то син може виїхати?
автор Скользкая • 01 июня 2023
Ответ дляБолеИменее
Так