Що для дитини краще і корисніше, якщо вдома самій потерти овочі, фрукти чи куплене?
Те ж саме і про м´ясні продукти для дітей домашнє чи з магазину?
Ну ясно, що там і зручніше, і дорожче.
А от для здоров´я? Чи немає різниці?
Ну ясно, що там і зручніше, і дорожче.
А от для здоров´я? Чи немає різниці?
Результат:
вже голосів:
21 (46.67%)
Домашнє
19 (42.22%)
Немає різниці
3 (6.67%)
Магазинне
2 (4.44%)
Свій варіант
Мені овочеві якісь неапетитні з банки
Тому варю - складаю в баночку і в холодильник на наст день ще, щоб щодня не варити
А от фруктові купую в атб
Не думаю, що стерилізованих відварних овочах чи фруктах може бути якась користь. Суто калорії, тому мені не принципово. Головне - смачно
А от фруктові купую в атб
Николь1986• 02 июня 2023
Я за домашнее, конечно. Но в своё время брали магазинное. Так быстрее. На эти терки не было не времени, не сил. Творожок, кефир, йогурты тоже покупали, как и кашки. Только мясо делала сама.
Дисней_Кребо• 02 июня 2023
Готувала сама. Свіже, тепле і домашнє.
Але! Бували моменти, що після лікарні\прогулянки\поїздки\та ін. дитина хотіла їсти , а часу на домашнє не було чи не зручно. Тоді дуже виручали магазинні баночки.
Ответ дляtolyu
Почитайте що таке еколологічне мʼясо та овочі ( фрукти) і ви буде дуже здивовані.
Навіть якщо ваша бабуся сама все вирощує, а сусід ( за нормою в межах 3 гектари) нічим не кропить і не поливає - то у неї також виростає продукція з нітратами.
Звичайно, з нітратами тому, що нітрати це те, що завжди міститься в грунтах.
Найнітратніші з них називають чорноземами
Це природно, не розумію, чого стільки міфів і страхів навколо страшного слова ’ нітрати’
Lady Luck 99• 02 июня 2023
Хз, когда готовлю сама , когда баночное беру. Меня магазинное мясо , особенно курятина очень смущает. Курятина в основном вся на антибиотиках
Подруга жизни• 02 июня 2023
Ну если ваш ребенок будет есть магазинное - то отлично!
Мой старший ребенок не хотел есть прикорм без соли и сахара ни в какую, я промучалась до года, а потом очень удивилась когда увидела как ребенок ест плов с общего стола. Начала давать ребенку то же самое что ела сама, только через блендер - ел всё.
Мой второй ребенок любил жидковатую пищу, магазинные пюрешки пробовала разводить водой - но потом подумала а смысл. Всё равно на всех готовлю, просто доставала из кастрюли овощи или мясо до того как ложила специи с чуточкой бульона и в блендер.
Ответ дляNafffAnja
Мені овочеві якісь неапетитні з банки
А от фруктові купую в атб
Детские пюре и не должны быть аппетитными для взрослого
Байрактарочка• 02 июня 2023
Взагалі не давала пюре на початку прикорму, одразу м’які шматочки. Потім трохи пізніше давала фруктові пюре з пауча.
Немає сенсу заморочуватися готувати по дві ложки пюре кожен день, тільки блендер бруднити
Ответ дляБайрактарочка
Чого по 2 ложки?
400 грам вихід на 2 дні
Дитині 9 місяців
400 грам вихід на 2 дні
Дитині 9 місяців