Альдебаран• 02 июня 2023
Шкіряні босоніжки фарбують ногу. Що робити?
Як виправити ситуацію? Варіантів в Інтернеті багато, але не знаю, який дієвий.
Майор Медуза• 02 июня 2023
Всередині наклеїти пластир? Це перше, що прийшло в голову. Якщо устілка, то змінити її(в майстернях роблять таке)
Альдебаран
• 02 июня 2023
Ответ дляМайор Медуза
Устілка не фарбує. Фарбує весь верх. Стільки пластир я не наклею.
Альдебаран
• 02 июня 2023
Ответ дляАнонім Секретар
Якщо ще на гарантії, то здати як брак. Більш нічого не зробите.
По правилам фарбування, то не брак. І ця ситуація не є гарантійна.
Альдебаран
• 02 июня 2023
Ответ дляeuhunter
Спробуйте плямовивідник для фарби. Я їм мазут із замши без травм прибрала. Думаю, всю внутрішню частину треба обробити до припинення трансферу кольору на білу серветку.
Дякую.
Домашка• 02 июня 2023
Есть специальные спреи(например, Саламандра). Им пару раз пшикаешь на обувь в место где красится , и все супер. Больше не красит.
Домашка• 02 июня 2023
Ответ дляeuhunter
А как он называется, может у вас фото есть?
Anti Color Professional 125мл на проме есть
ХаДиДиШь• 02 июня 2023
Стельку мастер кожаную новую пусть наверх наклеит.У меня были Vagabond,терла и брызгала ,ничего не помогло.
Домашка• 02 июня 2023
Ответ дляeuhunter
Класс, спасибо! Я не знала о таком. А на сумки не пробовали? Белая сумка + темная джинса, поможет , чтобы предупредит окрашивание, как думаете?
Такие средства называются
Color stop spray
Такие средства называются
Color stop spray
Нет, не сумки не пробовала.