Фенте Фря• 02 июня 2023

Гуртки для підлітків, Чернівці

Дівчата, на які гуртки ваші дівчата-підлітки ходять і куди саме? Цікавлять Чернівці
из_под_тишка• 02 июня 2023
Ходила на шахи. Кинула. Не зайшло.

Теж шукаємо, послухаю

автор Фенте Фря • 02 июня 2023
Ответ дляиз_под_тишка
Ходила на шахи. Кинула. Не зайшло.

Теж шукаємо, послухаю
А куди ваша на шахи ходила? Моя також грає в них, але онлайн. Ваша кинула, бо просто шахи перестали подобатися чи саме гурток не сподобався?
из_под_тишка• 02 июня 2023
Ответ дляФенте Фря
Гурток на Шевченко.
Шахи подобаються, з дисципліною проблеми. Вчитель специфічний
из_под_тишка• 02 июня 2023
Є на Кобилянській теніс, є підліткова йога в Сур´я. Це те, що я знайшла. Скільки вашій?
Гравіцапа• 02 июня 2023
Міський центр творчості, безкоштовно навіть, тільки матеріали за свій кошт
Ще ходить на танці та вокал
автор Фенте Фря • 02 июня 2023
Ответ дляиз_под_тишка
Дякую! 😊Моїй 13, скоро 14. На теніс на Кобилянський також дивимося, 😊 просто цікавить досвід місцевих, бо ми не звідси, тож мало що знаємо
из_под_тишка• 02 июня 2023
Ответ дляФенте Фря
Ми теж ВПО, моїй 12

автор Фенте Фря • 02 июня 2023
Ответ дляГравіцапа
Ще ходить на танці та вокал
Міський центр творчості - це по Небесної сотні?
автор Фенте Фря • 02 июня 2023
Ответ дляиз_под_тишка
Гурток на Шевченко.
Дякую! 😊Вчитель специфічний - звучить страшнувато 😄
автор Фенте Фря • 02 июня 2023
Ответ дляиз_под_тишка
Ми теж ВПО, моїй 12
А ваша донька відвідує якісь гуртки? Чи це ви її гуртки описали - йога та теніс?
из_под_тишка• 02 июня 2023
Ответ дляФенте Фря
Те, що замість шахів знайшла
автор Фенте Фря • 02 июня 2023
Ответ дляиз_под_тишка
Те, що замість шахів знайшла
Дякую! 😊
Гравіцапа• 02 июня 2023
Ответ дляФенте Фря
Так, в них до 19.06 ще заняття, потім с 19 до початку липня як табір працюють, з 10 до 13
автор Фенте Фря • 03 июня 2023
Ответ дляГравіцапа
Дякую!