Шаманю второпях• 03 июня 2023

Хто недавно робив закордонний паспорт дитині

Довідка про місце проживання потрібна? Закінчився у дитини паспорт, сказали потрібно виробляти новий не продовжують
КоКоКоКоКоКо...• 03 июня 2023
Не треба.
Кондуктор маршрутки• 03 июня 2023
Нужно. У нас просили 2 родителей. И защиту в новой стране 2 родителей
автор Шаманю второпях • 03 июня 2023
Ответ дляКондуктор маршрутки
Не зрозуміла щось відповіді, можна детальніше
Кондуктор маршрутки• 03 июня 2023
Ответ дляШаманю второпях
Полностью все документы мамы и папы. В посольстве
Ро30BbIu_CJIoHuK• 03 июня 2023
Робила нещодавно в Україні. Зробили на основі старого пашпорту.
Неновая почта• 03 июня 2023
Не потрібна
Из Кукуева я• 03 июня 2023
В Україні робили, то тільки мій паспорт/код, свідоцтво про народження дитини і його код(за наявності). Але у мене паспорт, не Id-картка
СамавиховуюКота• 03 июня 2023
Ответ дляКондуктор маршрутки
Ви в іншій країні робили мабуть. В Україні це все не потрібно.
СамавиховуюКота• 03 июня 2023
Робили в травні. Старий загран дитини і мій укр.паспорт+інн. Більше нічого не треба.
автор Шаманю второпях • 03 июня 2023
Ответ дляСамавиховуюКота
Дякую заспокоїли )
ghefilte_fish• 03 июня 2023
Не нужно,делали в конце апреля
СамавиховуюКота• 03 июня 2023
Ответ дляШаманю второпях
Дякую заспокоїли )
Ще інн дитини, якщо є. В нас немає, тому забуваю за нього дописувати))
автор Шаманю второпях • 03 июня 2023
Ответ дляСамавиховуюКота
Вже розпочали оформлення, чому запитувала, у нас на сьогодні був запис і за час до нього я прозріла що здається говорили що потрібно було взяти довідку про місце проживання . Але оформили без, можна і так
Агуша 13• 03 июня 2023
Ответ дляШаманю второпях
Автор, а какой сейчас срок изготовления детского паспорта и цена?
автор Шаманю второпях • 03 июня 2023
Ответ дляАгуша 13
900 грн не терміновий півтора місяці. Терміновий 2 тижні 1500грн. Райцентр, можливо в області інші терміни і ціни
Агуша 13• 03 июня 2023
Ответ дляШаманю второпях
Спасибо! А фото ребенка там на месте делают?
автор Шаманю второпях • 03 июня 2023
Ответ дляАгуша 13
Так на місці. Все швидко, зайняло 15хвилин. Попередньо брала талончик, черг великих немає
Агуша 13• 03 июня 2023
Ответ дляШаманю второпях
Спасибо!
Из Кукуева я• 04 июня 2023
Ответ дляАгуша 13
Я подавала 19.05, на терміновий, 22.05 вже надрукували, подзвонили у четвер, що можна забрати. Усе зайняло меньше тижня.
У цю пʼятницю подала на не терміновий, то чекаю за місяць, а там як зроблять.