Білка в колесі• 03 июня 2023

Питання по НМТ

Підкажіть з досвіду минулого року, чи можна брати з собою щось, крім води (наприклад, ліки, сік). Й де діти лишають телефони перед початкомг- чи є якесь спеціальне місце? Дякую
Lena_Ma• 03 июня 2023
Минулого року всі речі лишали при вході в аудиторію.

Вапщета• 03 июня 2023
У меня дочка в прошлом году задавала в Берне в Швейцарии. За телефоном строго следили. Наблюдателями были украинцы. Брала шоколад, воду ничего не забирали
Зависит от наблюдателей, кто вашему ребенку попадется
Луковая• 03 июня 2023
Залежить від спостерігачів. Минулого року було лояльно, у дітей і так стрес тому не обшукували сумки, нічого не забирали, телефони попросили скласти всіх у коробку на столі вчителя( чи склав, чи в тебе в кармані є ще один не дивилися все на довірі) мій заходив без телефону (залишив мені я чекала під школою) .
автор Білка в колесі • 03 июня 2023
Ответ дляВапщета
Дякую, також буде складати за кордоном, сподіваюся, що буде нормальне ставлення