Скоро_вчера• 03 июня 2023
Віддавати в клас з поглибленим вивченням двох мов?
Доброго дня! Переводжу зараз сина в іншу школу, в 5 клас. Ситуація наступна: в школі вже є 4 класи, один інтелект, 3 нуш. І набирається ще один клас з поглибленим вивченням англійської та німецької мови. Син не дуже сильний в навчанні. Якщо в балах, то вчиться на 5-7 балів. В школі є багато знайомих, радять цей новий клас. І класний керівник бере їх сильний, і всі діти нові набираються, що адаптація легша буде. Але от я не знаю, як вчинити. У сина є задатки до навчання, але він лінується. Чи варто ризикнути і йти в сильний клас? Можливо, у вас є свої історії чи приклади своїх знайомих?
Результат:
вже голосів:
18 (42.86%)
В сильний клас
18 (42.86%)
В нуш
6 (14.29%)
Тиць
Скоро_вчера
• 03 июня 2023
Ответ дляСусідка зверху
Вы знаете хоть один из этих языков?
Німецьку в школі вчила)
Сусідка зверху• 03 июня 2023
Ответ дляСкоро_вчера
Німецьку в школі вчила)
Значит нет. Зачем это вашему сыну?
Дюймовочка• 03 июня 2023
В результате ребенок не будет знать ни одного). Я наоборот выясняла,чтоб не попасть в класс с двумя языками, пусть хоть один учит
Дюймовочка• 03 июня 2023
Ответ дляZelenkа
Автор, ви готові брати двох репетиторів фінансово?
Нафик в 5кл репетиторы?
Mrs.Sexuality• 03 июня 2023
Віддавайте. Донька вчить англійську і німецьку. Англійська вільно, німецька - слабка, бо не подобається. Їздила в Німеччину за програмою обміну. Майже не розуміла німецьку. Спілкувалася англійською. Були діти, які жодної мови взагалі не знали. Уявіть, яке спілкування було. Я за дві мови!
Добра всем!• 03 июня 2023
Ответ дляДюймовочка
Саме так.
Я перевела сина до школи з поглибленим вивченням математики.
Відсутність другої іноземної мови - одна з причин.
Менее Более• 03 июня 2023
Ответ дляZelenkа
а в школе без репетиторов нельзя самостоятельно учиться? изучать и интересоваться?
Менее Более• 03 июня 2023
Ответ дляБджолина королева
Зачем слабому ученику сильный класс?
Согласна. Тянуться за всеми и позориться
Море Щастя• 03 июня 2023
Английский уже учил? Как к языкам?
В этом возрасте надо понять что у ребёнка сильнее - туда и отдавать
Бджолина королева• 03 июня 2023
Ответ дляМенее Более
Если даже младшую школу нормально не осилил
Дюймовочка• 03 июня 2023
Ответ дляМенее Более
Не в позоре дело. Он просто ничего не будет успевать. Автор будет психовать
Медсестричка• 03 июня 2023
Автор, если он у вас так в младшей школе учился, то он просто не потянет, отдавайте в обычный класс. И репетитор может не спасти.
Менее Более• 03 июня 2023
Ответ дляДюймовочка
И в позоре тоже. Я помню, как меня отдали в профильный класс, капец мне было трудно, ничего не понимала, потом поменяли школу, перевели в общеобразовательный класс, и так было хорошо и комфортно. А комфорт ребенка при обучении на первом месте.
Дюймовочка• 03 июня 2023
Ответ дляМенее Более
Возможно. От ребенка зависит, сейчас все пофигисты и на учебе так не заострены как раньше
Не гоню• 03 июня 2023
Ответ дляZelenkа
Чому? Моя донька з 5 по 9 вчила німецьку, як другу мову. Ніяких репетиторів я не брала. Лише курси анг.стабвільно, з року в рік. По нім.навіть на олімпіаду ходила.
#Пойду_кгадалке• 03 июня 2023
Ответ дляGleva
Англійською на якому рівні володіє? Я б свою доньку записала, але вона добре вчить мову англійську, а тепер сама по дуолінго вчить іспанську (зараз шостий клас закінчує)
В мене англійську діти з чотирьох років вчать, а іспанську з другого класу на курсах. Удвох в міні групі. Закінчили сьомий клас. Зараз рівень В2. Дуже подобається їм іспанська мова.
Нехай донька вчить. Мова зайвою не буде.)
Ответ для#Пойду_кгадалке
О, дякую, підкажіть чому обрали іспанську як другу?
Не гоню• 03 июня 2023
Ответ дляZelenkа
В темі йде мова про учня з оцінками 5-7, ну втретє відповідаю. Причому тут ваша донька?
Ой, думаєте, всі діти в класі відмінники?))
Зрозуміло, що хтось все ловить на льоту, а хтось- тормозить. Але якщо автор не спробує, то й не дізнається...
Я б ще в дитини запитала, чи готова вона вивчати другу іноземну. Можливо, там буде категоричне Ні, бо й від англійської вже тошнить))
#Пойду_кгадалке• 03 июня 2023
Ответ дляGleva
Обирали найпоширенішу мову. ) Щоб потім сталася в нагоді. Пішли спробували, дітям сподобалось. Так і вчать.)