Скоро_вчера• 03 июня 2023
Віддавати в клас з поглибленим вивченням двох мов?
Доброго дня! Переводжу зараз сина в іншу школу, в 5 клас. Ситуація наступна: в школі вже є 4 класи, один інтелект, 3 нуш. І набирається ще один клас з поглибленим вивченням англійської та німецької мови. Син не дуже сильний в навчанні. Якщо в балах, то вчиться на 5-7 балів. В школі є багато знайомих, радять цей новий клас. І класний керівник бере їх сильний, і всі діти нові набираються, що адаптація легша буде. Але от я не знаю, як вчинити. У сина є задатки до навчання, але він лінується. Чи варто ризикнути і йти в сильний клас? Можливо, у вас є свої історії чи приклади своїх знайомих?
Результат:
вже голосів:
18 (42.86%)
В сильний клас
18 (42.86%)
В нуш
6 (14.29%)
Тиць
Ответ дляНе гоню
Ой, думаєте, всі діти в класі відмінники?))
Зрозуміло, що хтось все ловить на льоту, а хтось- тормозить. Але якщо автор не спробує, то й не дізнається...
Я б ще в дитини запитала, чи готова вона вивчати другу іноземну. Можливо, там буде категоричне Ні, бо й від англійської вже тошнить))
Теж написала вище, що спробувати можна, завжди встигне забрати.
Оце фіфа• 03 июня 2023
Ответ дляМенее Более
а в школе без репетиторов нельзя самостоятельно учиться? изучать и интересоваться?
В 5 классе самосточтельно интересоваться? Ну не смешите...
Путающаяся• 03 июня 2023
Ответ дляНе гоню
Так в 5 классе, вроде, у всех вторая иноземная. В Харькове у сына должна была быть немецкий или французский. На западной в школе выбор был между немецким и польским. Это с уже имеющимся английским с 1 класса
Не гоню• 03 июня 2023
Ответ дляПутающаяся
У нас було поглиблене вивчення англ.з першого класу, тому й нім.додалася. Наскільки я знаю, в інших класах діти вивчали лише анг., з меншою кількістю годин.
Путающаяся• 03 июня 2023
Ответ дляНе гоню
Ну не знаю.. сын вот 5 класс закончил. Английский углубленно с 1 класса был + дополнительно английский факультативом взяли. А в 5 классе немецкий выбрал. Сказал, что польский не хочет. Ну и, на сколько я знаю, в остальных школах так же 2 языка. Английский обязательный (но количество часов зависит от школы) + какой то там, на выбор (еще одного английского, как доп.язык, нигде не встречала)
#Пойду_кгадалке• 03 июня 2023
Ответ дляGleva
Вживу ходять чи онлайн? Якщо онлайн може порадите репетитора?
Ходимо в мовну школу до репетитора.
Дюймовочка• 03 июня 2023
Ответ дляПутающаяся
Нет не у всех.
Всім шампаньського• 03 июня 2023
Не всем нужны языки для работы, чинить краны и рулить маршруткой можно без иностранных языков
Ищу-брожу• 03 июня 2023
Ответ дляTatulia13
Лентяй не учиться на 5-7 балов, это двоечник. Не потянет он два языка, ребёнок сам должен хотеть.
Двоєшник - це 4-5, бо часто 4 - це вже натягнута оцінка, нижче - це незадовільно. 5-7 це троєшник.