Були у лікаря, взагалі нічогоне призначила, сказала не критично. Просто поки дочекалися запису стало краще, і так постійно - то краще то гірше. А шрами залишаються вже.
Скай ОМалли• 03 июня 2023
Ответ дляhavealook
я свого лікувала синтоміцином. Спочатку очистка, потім все видавила, потім намазала. Так щодня. через 2 тиждні - інше обличчя.
А ефекту надовго вистачило?
Ответ дляdiana32
Я своей чем только не лечила, с 12 лет, и дерматологи были , уже лет к 15 предлагали таблетки ретиноиды, отказывались, в 16 с половиной обострилось так что пришлось пить таблетки. Сейчас почти прошло, но шрамы остались
А що це ’ретиноиды’? Це вітамін ’А’?