Леся Українка• 03 июня 2023
Покажіть, які босоніжки купили на літо
Шальная коклетка• 03 июня 2023
Ответ дляЗяблик протестант
Реснички и перо в задницу
Они разве прикроют грязные ногти?
Леся Українка
• 04 июня 2023
Ответ дляNadinkova
фото
Як вони вам за зручністю, не потрапляють пальці у проміжки при ходьбі?
Тирамісу на терасі• 04 июня 2023
Не покупала. Ношу прошлогодние 2 пары. Куплю только если найду босоножки моей мечты, но это маловероятно
сейчас какие-то фасоны ’не мои’ продают.
Нагайна• 04 июня 2023
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Ого цены
🤷🏻♀️ Середній цінник за нормальні босоніжки
Так дивуєтесь наче тут дорожчі не виставляють
Первая ласточка инфляции• 04 июня 2023
Ответ дляНагайна
Просто дорого за скечерс, я стараюсь покупать по распродаже скечерс, они классные но не более 1000грн за пару
Нагайна• 04 июня 2023
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Я собі вже дуже давно нічого не купувала) за розпродажем нема коли слідкувати і не люблю наперед купувати бо потім можу тупо забути шо в мене є) але на розпродажі дійсно дешевше.
Ну і варто врахувати курс долара. За новим курсом це десь близько 70 баксів. Тут виставляють взуття набагато дорожче)
Швендяю містами• 04 июня 2023
Ответ дляNadinkova
фото
Це від cher 17? Якщо так, то як вам ці босоніжки по зручності? Придивляюсь на них, але сумніваюсь чи зручні та чи якісні.
Ответ дляШвендяю містами
Так, колаборація cher17 і intertop. Дуже зручні, якість дуже навіть непогана, ніяких видимих косяків, шкіряні. Але перший день був трішки запах резини, можливо через об´ємну підошву - її певно в Китаї клепали.
Я не планую їх роками носити, хоча, повторюсь, якість класна, мені більше ніж Braska зайшли. Ну і хочеться наших виробників підтримувати, останнім часом стараюсь все українське купувати - виходить дорожче, меньше купую, але моральне задоволення приносить.