Чавонадо• 03 июня 2023

Чи потрібен логопед?

Дівчата допоможіть. У мене донька 2.9. вона не те що не розмовляє. Але вона не будує складних речень. Може назвати всі предмети, всі слова повторює. Полуниця , машина, брат , Сергій , мама Наташа , папа Артур і тд. Співає пісні ( на якісь своїй мові ).букву р серед всіх букв не вимовляє . Але її речення складаються з 2-3 слов. Типу катай сильно ( коли я її гойдаю на качелі). Як швидко її треба вести до логопеда . Я хочу щоб вона спілкувалась реченнями, а не окремими фразами та словами .
Odna Takaya• 03 июня 2023
После 3 лет.

tarveldy• 03 июня 2023
Консультація не завадить, логопед з 4х років, коли сформується речовий апарат, з малятами працює дефектолог за потреби
автор Чавонадо • 03 июня 2023
Ответ дляtarveldy
Чи можете ви когось порекомендувати ? Хочу щоб вона спілкувалась реченнями. Розказала де вона була , що бачила ...
tarveldy• 03 июня 2023
Ответ дляЧавонадо
Нажаль, нас спеціаліст виїхала
автор Чавонадо • 03 июня 2023
Ответ дляtarveldy
Нажаль, нас спеціаліст виїхала
Я не розумію , яка має бути норма. Якщо дитина повторює всі слова. А сама не хоче спілкуватися реченнями , тільки фразами.
КаРаКаТиЦа• 03 июня 2023
Логопед к построению предложений каким боком? Если после 3х не заговорит, то к неврологу надо. Р до 6-7 лет это норма. Конечно все хотят чтоб с пеленок рррррр говорил)))
Тыква2016• 03 июня 2023
Ответ дляЧавонадо
Читайте і розмовляйте самі. У вас поки нормально все.
Слухи-руки не распускаю• 03 июня 2023
Если есть возможность сходить к хорошему - сходите.

Фиолетовый - скажет правильно ?
Окончания прилагательное + существительное согласованы?
Чай не пью, только кофе• 03 июня 2023
Ответ дляКаРаКаТиЦа
но по сути она же говорит, два три слова это уже предложение. как понять на свой возраст хорошо ли ребёнок разговаривает?

автор Чавонадо • 04 июня 2023
Ответ дляСлухи-руки не распускаю

Фиолетовый - скажет правильно ?
Скаже:
- клубника нет. (Кожну букву вимовить)
. Або:
дай футболку машина.( І да вона не узгодить. Не скаже з машиною. )
Або :
;- не труси , на горшок .
Але всі слова вимовляє чітко
Панна Кота• 04 июня 2023
Я-логопед, дефектолог, детский психолог. У вас вариант нормі.
Слухи-руки не распускаю• 04 июня 2023
Ответ дляЧавонадо
Скаже:
- клубника нет. (Кожну букву вимовить)
. Або:
Або :
;- не труси , на горшок .
Але всі слова вимовляє чітко
Якщо дійсно чітко - немає порушення звуковимови, складової будови слова - добре, але є сенс корегувати узгодження слів, розвивати мовлення, збагачуючи активний словник дієсловами, прикметниками; вчити використовувати прийменники.
«Р» можна нібито і чекати, але якщо почне з´являтися «горловий», є сенс звернутися до спеціаліста
tarveldy• 04 июня 2023
Ответ дляЧавонадо
Це знають спеціалісти, є маркери по яким роблять висновок
Работать надо• 04 июня 2023
По опису все у вас добре, у межах норми