sur_sur• 04 июня 2023

Щодо вибачення України за Волинь

Реакцією на помилку задоволений.

Нещодавно речник МЗС Польщі Лукаш Ясіна збрехав, стверджуючи, що Україна ніколи не перепрошувала офіційно за Волинь.

Через два дні віце-міністр закордоних справ Малярчик дезавуював заяви Ясіни.

Вчора стало відомо, що Ясіну відсторонили від посади.

Неможливо змусити до спокути, особливо у геть не чорно-білій історії польсько-українського конфлікту часів Другої світової.

Примирення - означає вшанувати усіх жертв цього конфлікту, а не його частину. Примирення - це засудити усих, хто вбивав, а не лише частину.

Потрібно розказати усю правду, а не півправди про цю історію.

https://www.facebook.com/100000148359180/posts/pfb...
автор sur_sur • 04 июня 2023
Нещодавно тут кокошніки захльобувалися, як то Україна має вибачатися..
ПЛЮС-МИНУС• 04 июня 2023
я часть Украины. своей вины не чувствую. за что мне извиняться?
автор sur_sur • 04 июня 2023
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
Так про те і мова.