Крию матом страшно• 04 июня 2023
Як вам таке поєднання кольорів? Фото кімнати, це стильно? вибрати тепліший колір
18 мнеУЖЕ• 04 июня 2023
На любителя.
Плитка и ламинат - вообще не понятно, что их объеденяет. Не цвет, точно.
18 мнеУЖЕ• 04 июня 2023
Ответ дляВЫВсеВрете
Такая тоска сейчас в каждом втором новострое.
А не тоска - это как?
Цвіпканя• 04 июня 2023
Ответ дляВЫВсеВрете
А як виглядає не тоска? Покажіть? Просто цікаво.
Крию матом страшно
• 04 июня 2023
Ответ дляГола з конопель
Щось не то.
Просто допомагав дизайнер… і ось таке вийшло
Голова колгоспу• 04 июня 2023
живу на зйомі.. переселенка… не вірю в перемогу (((( ось думаю чи почати нове нове життя. та не рвати собі душу… оця казьонщина вже задовбала(((( виїхала з окупації в одних трусиках та з сином підлітком… автор, ремонт— це свіжі та нові енергії .. робіть що небудь , чог_ душа бажає, бо у багатьох людей і цієї змоги не має
Крию матом страшно
• 04 июня 2023
Ответ дляГолова колгоспу
Хочеться вас обняти… шоб у вас все налагодилося
Эт вернячОк• 04 июня 2023
Авторе, а яка у Вас сторона? Схід, південь чи яка?
Якщо південь, то краще подивіться в бік холодних кольорів. Під впливом сонячних променів кольори теплі будуть здаватися занадто теплими, а холодні будуть виглядати збалансовано.
Саме тому усі лицювальні матеріали краще принести додому, подивитися та прийняти рішення. Те саме з фарбою. Замовляти найменші порції кількох кольорів, котрі Вам подобаються та робити «прокраси». Але це якщо є фін можливість
Админко• 04 июня 2023
з власного досвіду - пораджу щось світліше, на такому кольорі дуже видно пил, у нас в кабінеті столи зі схожого дерева - часто треба протирати.
Крию матом страшно
• 04 июня 2023
Ответ дляЭт вернячОк
В мене мало сонця
Страхованная• 04 июня 2023
Ответ дляКрию матом страшно
Мені подобається. Я уже також тут чула що моя підлога сильно ряба та брудна. При виборі плитки інших варіантів крім дерева я навіть дивитись не хотіла.
Эт вернячОк• 04 июня 2023
Ответ дляКрию матом страшно
В мене мало сонця
Компас в телефоні відкрийте, подивіться.
Також враховуйте що у Вас за вікном. Може бути якась будівля жовтого кольору і кидати відповідні кольорові рефлекси
Эт вернячОк• 04 июня 2023
Світліше.
Візьміть шмат тієї підлоги, що вже поклали, а краще два-три. З цими зразками йдіть в магазин та обирайте колір не один-в-один, а витягніть якийсь світлий з готової підлоги і використовуйте його як базовий
Эт вернячОк• 04 июня 2023
Сорі, автор. Я думала, що Ви підбираєте під ту кімнату з люстрою та не знаєте як зістикувати кольори
Эт вернячОк• 04 июня 2023
Якщо у Вас завдання підібрати вдалий колір до білого керамограніту, то підбирайте ламінат світліший, але з сірими нюансами. Не сірий, але з відтінком, типу припилений.
І візьміть на підбір шмат керамограніту.
Враховуйте також що у Вас навколо, які стіни будуть, меблі