МадамОхмури• 05 июня 2023

Добропарк

Хочу з дитиною поїхати в Добропарк на сезон лаванди . Весною читала, що дуже багато було людей та черги. Місцеві порадьте, будь ласка, в який день краще їхати та чи ходять з Києва маршрутне таксі до парку? Дякую
tarveldy• 05 июня 2023
Там прекрасно, минулого року люди були, але без черг
tarveldy• 05 июня 2023
і не тільки лаванда
автор МадамОхмури • 05 июня 2023
Ответ дляtarveldy
Дякую, а як краще добиратися з південного вокзалу, не порадите ?
Organic• 05 июня 2023
Была на тюльпанах в этом году, в воскресенье утром. Да, людей очень много на территории, но в очередях не стояли на кассу. Очередь была только там где продавали тюльпаны, Ира так зашли сразу.
tarveldy• 05 июня 2023
Ответ дляМадамОхмури
ми на авто, але не їдьте коли жарко, тінька нема , найкраще +20, 22, в спеку там буде важко, і візміть купальники
Акуна_Матата• 05 июня 2023
Ответ дляtarveldy
А что с купальниками делать? Там пляж, можно загорать и купаться?
tarveldy• 05 июня 2023
Ответ дляАкуна_Матата
так є, невеличкий затишний пляж, там де будиночки , був в минулому році
автор МадамОхмури • 05 июня 2023
Ответ дляtarveldy
Дякую за інформацію🌸
tarveldy• 05 июня 2023
Ответ дляМадамОхмури
Дякую за інформацію🌸
Це вам дякую, передивилась фотки, дуже приємні спогади