Удачная• 05 июня 2023

Продавці без ФОП, що плануєте робити?

У мене 10-15 продаж в місяць, з кожної продажі заробляю +- 200 грн
Оформити Фоп за 3 тисячі мені не вигідно. Якби були обороти і заробіток хоч на 10 тисяч, то фіг з ним, оплачу 3 тисячі в місяць. Але ж заробіток фігня.
Звісно краще закривати і не працювати зовсім, але товару багато. Де його дівати тепер?
Дівчата, поговоріть зі мною
Звездолётчица• 05 июня 2023
Ответ дляПочекуха
А какой процент работающего населения имеет полностью белую зарплату? Даже здесь читаешь, что устроены на минималку, а остальное в конверте.
Высокий, до войны по крайней мере и в больших городах
ОхиИВздохи• 05 июня 2023
Ответ дляУдачная
Так, податки 50%
У мене подруга там. Але там медицина по страховці, заплати в тисячах євро.
Я була в Європі і бачила пенсіонерів які сидять на набережному кафе, пьют вино і піццу їдять. А наші?
Наші копійки рахують. У тата інвалідність, пенсія 2000
Рашистських полонених утримують на 5 тисяч, а інвалідам -дві.
Не хочу переводити цю тему в політичний срач, але мене бомбить
Ви трошки не розумієте, як працює економіка. Щоб медицина була по страховці, Ви маєте працювати на легальній, постійній роботі, і отримувати ЗП вище якогось мінімуму, щоб вистачало на страхові внески.
Бути європейським пенсіонером Вам взагалі не світить зі зрозумілих причин.
Навіть отримуючи ЗП в тисячах євро, ціни змушують і витрачити ці тисячі. Але щоб отримувати ці тисячі, потрібна пристойна робота, а доступні вакансії для наших біженців: прибиральниця, кухарка в сім´ю, працівник кухні в Макдональдс.
Не займайтеся самообманом, що краще там, де нас немає
КоКоКоКоКоКо...• 05 июня 2023
Ответ дляПочекуха
Не сравнивайте уровень налогов наших и заграничных. И уровень коррупции и воровства у нас и у них. Вот когда сравняемся с ними и по налогам, и по нетерпимости у коррупции и воровству, тогда и посмотрим на уровень минималки. А пока имеем то, что имеем.
Желание многих граждан ’порешать за деньги на старте’ приводит к продажности всех и вся (утрированно).
Хватит уже переводить стрелки на граждан и писать про ’ у нас налоги ниже’. Пусть перестанут разворовывать то, что люди платят , заживём не хуже.
Затишне кубло• 05 июня 2023
Ответ дляЗамріяна
Если схватят, то вы не только откроете ФОП, но и заплатите огромный штраф за уклонение от налогов.
Если эта сумма будет превышать 100тыс за все время, то еще и срок дадут
100 тыс налога или оборота ?
Почекуха• 05 июня 2023
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Пусть перестанут. Разве я против? А население пусть перестанет поощрять коррупцию.
Я не Тролль• 05 июня 2023
Ответ длявсегдаДаДа
Добре, давайте про чесність окремо. Поясніть мені, чому в розрахунок податку беруть валовий дохід на спрощенній системі? Податковці вважаюсь, що все з неба падає?
Якби держава розуміла, що дохід, наприклад мій усього 50 грн (за 100 купила та за 150 продала), так може і по другому люди ставились до сплати податків. Та ще якийсь нормальний мін безподатковий створили для населення, а не 17 грн.
І не кажіть про загальну систему опадаткування, бо підтверджень своїх закупівель для продажу ніколи не назбираю. От така вона чесність від держави в моєму розумінні.
на те вона і спрощена система, що ведуть спрощений облік, враховуючи всі надходження. Якщо є необхідність враховувати витрати-то це вже загальна система, там податок лише з суми чистого доходу
Alianna88• 05 июня 2023
Ответ дляУдачная
Закрити то я закрию. Мені це реально не впало. Але. Де діти товар в який я вклала гроші. Товар то мої гроші. Розумієте в чому вся сіль?
Я його хочу розпродати, новий давно не закуповую.
Як варіант в магазини запропонувати. Явно ціни закупівельні вже вищі ніж ви купували, тож і навар якийсь буде
Затишне кубло• 05 июня 2023
Ответ дляЗамріяна
Не, не так.
ст 212 криминального кодексу, или ст 164 админ кодексу
Alianna88• 05 июня 2023
Ответ дляБез комплексів
Так что там с липовыми УДОшниками?? Есть что ответить
Как бЭ 1,5 млн грн и всяческие льготы несравнимы с 2 тыс в месяц на протяжении года, не так ли!!! 2*12 = 24 тыс грн, потраченные на ВПО против 1,5 млн грн, потраченные на липовых удо!!! Которые, кстати, ни один не пошёл воевать
Я не про усіх ВПО, а про хто намагввся на*бати і прикинутись таким, хоч в нього і їсте є шо і хата ціла.
Про удошніків нічого нк чула. Якщо це так це не ок. Але в сумі отакі малі хитрюлі впо, липові інваліди і матері -одиначки тягнуть сумарно теж багато
Я не Тролль• 05 июня 2023
Ответ дляЗамріяна
До 50тыс в месяц ФОП не нужен
це ви будете податківцям розповідати, як за дупу візьмуть
Lady Shop• 05 июня 2023
Я ФОП 2 группа,закрыла свой салон и сдала в аренду.Плочу налоги с него.В ШАФЕ перестала продавать после того когда они подняли % от продажи,считаю он не обоснованный. Пыталась донести до их администрации ,что с такой политикой, исчезнут покупатели, потому что продавцы подниму цену на свой товар,а потом и продавцы .Сайт почти не рабочий уже.
Alianna88• 05 июня 2023
Ответ дляЛялькодзьоб
Як? Як мені зараз вимагати у Енергоатома купувати пісок по ринковій ціні 500 грн а не 3000 як був закуплений восени для спорудження захисних конструкцій від ракетних ударів
Напишіть скарши куда тільки можна, журналістів- розслідувачів сповістіть
Alianna88• 05 июня 2023
Ответ дляБез комплексів
Да-да, расскажите, где берутся деньги на липовых УДО-шников, которым Украина повыдавала ещё до февраля 2022 по 1,5 млн грн на покупку жилья! И какого х..рена пожарным/ментам опасно работать в условном Львове (надбавочки получают), а мне значит в Киеве не опасно. И куууча зелепуковских ноухау.
Куди крім порадниці ви про це написали, уточніть будь-ласка?
Alianna88• 05 июня 2023
Ответ дляЗвездолётчица
И пенсии пусть платят дети родителям, а то круто выходит, я должна содержать чужих родителей.

Моих нет, как и у невестки с мужем, при этом мы все вчетвером работаем официально. Наши родители пенсию получали от 3 х и месяцев до года, а налоги мы по 20+ лет платим.
В ідеалі пенсію треба самому собі заробляти. Не як єсв платити, а як депозит на майбутнє. Тоді все буде чесно і по заслугам.
І так, при персії 2-3 тис грн діти і так мають допомагати батькам, бо інакше не вижити.
Тому що вас так обурило я не знаю
НЛОша• 05 июня 2023
Це фейк виявився
Тут надолго• 05 июня 2023
Я фоп вже багато років. Вже рік перейшла на загальну систему, плачу тільки за те що заробила, мені це вигідніше, ніж єдиний податок. І ще я найманий працівник, ЄСВ за мене сплачує роботодавець. Так і викручуюсь зараз.
ГЛЮкоза• 05 июня 2023
Ответ дляУдачная
Не вірила..(
Хоча коли вводили ті касові я було злилася страшно на владу, більше не закуповувала товар..
Але почалася війна, а з нею така величезна любов до України, шо «не покину!» «ні за що!»
Я місяці два щоденно оплакувала Україну, ридала з тих руйнувань. До влади знов думку змінила.
А тепер таке розчарування.. знову
Уже позорно , народ дал изначально себя нагнуть , они уже не слезут .
Гидроусилитель руля• 05 июня 2023
Ответ дляAlianna88
ФОП відкрий та й торгуйте
в мене відкритий ФОП, але не торгівля.
Не бачу сенсу відкривати людям собі такий геморой заради продажів на 5 тис в місяць.
Яйцеголовая• 05 июня 2023
Ответ дляНЛОша
Це фейк виявився
Що саме? Фейк що банки будут передавати iнформіцію про всі перекази по картками?
ГЛЮкоза• 05 июня 2023
Ответ дляsnp-85
А там ви також збираєтесь заробляти в чорну за кордоном? Чи в чужій країні будете сплачувати податки?
А почему их не платить там , где о людях заботятся ?
А не грабят до нитки , покупая себе яхты по 500 млн долларов и дворцы.
Сегодня я не я• 05 июня 2023
Вот честно, так пофигу, по ситуации будем смотреть. Я боялась только когда эта свистопляска только начиналась и когда принудительно всех кололи. После начала войны, так посрать на них всех с бооольшой колокольни стало. Я продаю много пролетов, вообще не бизнес, цены на куртки могут быть 5-8 тыс грн мидл сегмента брендов (при полной стоимости без скидок эти куртки по 15-20 тыс грн)
ГЛЮкоза• 05 июня 2023
Ответ дляЗвездолётчица
Я тоже не верила, но уже верю
Раньше надо было , но вы кричали - рашаботы , тем кто не слепой и видел к чему всё катится
Гидроусилитель руля• 05 июня 2023
Ответ дляОхиИВздохи
я погоджуюсь, что не всім мед за кордоном.
Але стосовно робот для наших біженців - це ви також перегнули.
Подруга вчитель, в кінці червня іспит на знання мови, якщо складає, директор вже чекає її в школі. Буде щось типу соціального педагога.

Але вона рік посилено вчила німецький, і на курсах і з репетитором.
Хто хоче, той знайде нормальну роботу.
Застряла• 05 июня 2023
Ответ дляAlianna88
Я не буду вам розповідати що таке податки, звідки беруться гроші на дєцкі, пенсії та інші соцвиплати.
Коли звик не платити звісно віддавати не хочеться, але насправді весь дохід має оподатковуватись
Т. к. кто привык нигде не работать и получать субсидии и выплаты, то его должны содержать те, кто пашет и думает как заработать. Это давно меня возмущает. Раньше вообще кто ни попадя получал пособия. Знаю не одних, имели машины, квартиры и получали пособия. Стыд и позор.
Гидроусилитель руля• 05 июня 2023
Ответ дляТут надолго
а в чому вигода, якщо за вас ЄСВ сплачує роботодавець?
3 група і 5%, - скільки заробили, з того 5% і заплатили.
В чому вигода платити 19%?
Лялькодзьоб• 05 июня 2023
Ответ дляAlianna88
Журналісти про це писали) ефекту нуль
Тут надолго• 05 июня 2023
Ответ дляГидроусилитель руля
В чому вигода платити 19%?
5% від обороту. А 19,5% від прибутку. Це різні податки.
Подтяжка• 05 июня 2023
Ответ дляAlianna88
Открывает ФОП, платите налоги, причем сумма налога может составлять дофига большой % от прибыли. Даже с 10 тыс налог около 3 тыс - это дофига.
И получите в итоге что? Правильно, минимальну пенсию.
ОхиИВздохи• 05 июня 2023
Ответ дляГидроусилитель руля

Хто хоче, той знайде нормальну роботу.
Я з Вами погоджуюся, хто хоче, той знайде нормальну роботу будь-де. А хто тільки дивиться, що в когось краще, тому всюди чогось не вистачатиме
Звездолётчица• 05 июня 2023
Ответ дляAlianna88
Тому що вас так обурило я не знаю
С первым согласна абсолютно. А вот дальше нет, почему я должна из своих налогов платить даже 2-3 т пенсии чужим родителям? Да и далеко не все дети помогают. Выжить можно, а как семьи сейчас живут на одну ЗП в 10-12 т?