МУСЯкомарова• 05 июня 2023
Київський обл-й онкодиспансер. Потрібно
взяти заключення для Мсек від профільного для мами (направлення є ) , можливо хто мав досвід , кажуть черга громадна просто . В який час під’їжджати , щоб потрапити . Спасибі .
Пугачиха• 06 июня 2023
Якщо гематолога, то там завжди дуже багато людей. Приїхати потрібно до 8 години, щоб спочатку зайняти чергу в реєстратору, потім вас скерують у потрібний кабінет при собі мати паспорт і направлення. Далі вже в черзі будете чекати. Як правило до закінчення робочого дня усім видають. Ще такий момент, цю довідку можуть довго писати , бо її потрібно завіряти печаткою а це в іншому кабінеті