Там-тарарам• 06 июня 2023
Дитина вигибається, у кого було?
Дитині 2,5 міс, почав вигибатися і закидувати голівку назад.Ми нещодавно змінили суміш, не знаю може це бути пов´язано.Цієї ночі прям декілька разів , вигинався, ми дуже налякались.Чекаємо ранку і їдемо в лікарню через годину.Дуже страшно що це, може у кого таке було, підкажіть в чому була причина, бо ми вже в паніці
Люблю_смаколики• 06 июня 2023
було, на протязі 4 років, с народження. У вас вночі таке? Якщо так то погугліть про нічний терор у дітей. Навіть тему вам знайшла. https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3307511
Поросенка• 06 июня 2023
У моей дочери такое было, кака раз тоже в таком возрасте, тоже ночью. Выгнулась , тело было как каменное. Приступ длился наверное, около 1 минуты. Испугалась очень. Ничего толком нам врачи потом не сказали . Ну это было один раз.
Там-тарарам
• 06 июня 2023
Ответ дляЛюблю_смаколики
То він не плаче а вигинається.Але вдень я не помічала
Шпондєр• 06 июня 2023
Ответ дляТам-тарарам
Сходіть на консультацію до дитячого невропатолога.
Версії різні можуть бути. Взагалі в 2,5 місяця ще активний тонічний лабірінтний рефлекс, який виражається напруженням м´язів-розгиначів, коли дитина лежить на спині. Його чрезмерна активність і прояв може бути пов´язаний с гіпертонусом і іншою неврологичною симптоматикою.
Там-тарарам
• 06 июня 2023
Ответ дляШпондєр
Дякую,ми сходимо підкажіть це може бути причиною суміш чи неможливо?.Просто до ввода цієї суміші не було
Бува і таке• 06 июня 2023
Ответ дляТам-тарарам
Ну можно предположить, что смесь вызывает в животике что то, но тогда бы плакал скорее всего. Идите к врачу, да чего гадать
Шпондєр• 06 июня 2023
Ответ дляТам-тарарам
Коліки можуть провокувати загальне напруження м´язів в такому віці.
Спробуйте викладати спати дитинку в ’позі ембріона’. Гамачок, шезлонг який з 0 місяців, гніздечко. Зміст-лікування положенням.
Ответ дляТам-тарарам
До невропатолога. Здоров´я дитинці і адекватних лікарів, які не будуть загодовувати ліками.
Мій після такого номера рік сидів на протисудорожній терапії. Йому було 2 тижні на момент епізоду. Ліків з´їв за перший рік до хєріща.
А спровокував приступ препарат яким лікували нирку (ми перебували тоді в лікарні). В побочках вказано. Але що їм докажеш.
Kakainnnnnn• 06 июня 2023
К врачу нужно это плохо что выгибается я читала про такое статью не помню уже но это плохо сразит какие то или чет того
Доставучая• 06 июня 2023
В первую очередь к неврологу на консультацию, может быть давление или еще какие-то причины, но точно к неврологу. От смены смеси может животик крутить, но тогда это колики и плач ребенка с напряжением тела.
Нехай щастить• 06 июня 2023
Автор, дитина, скоріше всього, вчиться перевертатися. Було аналогічно в цьому віці, я теж з величезними очима нафоткала і побігла до лікаря, а виявилось, просто малюк виявив, що вміє так робити
Але звісно, краще очно до лікаря, щоб не пропустити щось важливе.