Сподіваюся, цього разу не буде історій про тупих уродів, які замикнули тваринок без їжі і води в квартирі.
Чи просто лишили прив´язаними на подвір´ї.
А то кияни багато свого часу полишали так тваринок на страшну смерть від голоду і спраги, а садисти у нас росіяни, дивіться, не переплутайте.
Тваринки це ж навіть не діти, це щось ...
o.shalneva• 06 июня 2023
Згодна з вами...сьогодні попалось відео як дівчина несла на руках велику собаку у воді по пояс і навіть не свою...сусідську.
Olga Zelenyak• 06 июня 2023
Наверняка сейчас жители подтопленными населенных пунктов советчицу читают. Прочитают тему и так не сделают. Сидя под потолком в затопленной хате, всех, всех соберут.
Плету з бісеру• 06 июня 2023
Боже, да всякі історії будуть. Давайте не нагнітати. Краще кидайте донати волонтерам, що зараз рятують тваринок. Контакти є в закріпленій темі
Ирина-bbd0• 06 июня 2023
Ответ для40ка
Для вас турботи про тварин це дивно?
Для нас даже не дивно уже устьзажопинское матрёшечное быдлр под видом украинца с провокационной темой про украинцев садистов! Напомнишь убогое с чего кого начались все трагедии в Украине в 2014 году?
Volga_olga• 06 июня 2023
Ответ дляOdilie
Чтобы белый лапсердак выгулять среди трагедии...
+100
Как та тема про зоопарк, в которой автор впервые о нем сегодня (!) услышала и гневно всех обвинила в гибели животных и равнодушии
Ирина-bbd0• 06 июня 2023
Ответ для40ка
У нас з вами мовний бар´єр
Лопата пустая блинная по кокошнику вшивому быстро тот барьер ликвидирует!
winter2011• 06 июня 2023
зніміть своє біле пальто.
сьогодні загинув весь зоопарк в Новій каховці, окрім водоплаваючих, а скільки ще загине важко навіть уявити...якого ви сидячи в безпеці роздаєте поради?
Плету з бісеру• 06 июня 2023
Ответ для40ка
Ага, десь я вже це чула про нє нагнєтать ...
А чим ви зараз можете допомогти? Ну підіть путіна вбийте або кримський міст знесіть тоді.
До Львова вже прибув перший потяг, багато людей з домашніми тваринами, по всім паблікам і по Київським також допомога навіть з коровами, свинями і тд...
Те, що сьогодні сталося, це ще одне випробування на людяність
Весь тік ток забитий тим, як допомагають тваринкам
Дуже хочеться, що б сьогодні вночі палала і горіла москва, кремль .....
Ответ дляwinter2011
зніміть своє біле пальто.
Ніби українською написала, що мова про домашніх..
Видно теж мовний бар´єр...
winter2011• 06 июня 2023
Ответ для40ка
Видно теж мовний бар´єр...
яка різниця,лаптєногоє, тварина домашня,дика,чи з зоопарку?
Ответ дляХудМудЖен
Я згідна, що є і багато тих, хто забрали.
Але бували й протилежні історії.
Тому захотілося нагадати
Раптом хтось прочитає і таким чином врятую хоч одну тварину
Але бували й протилежні історії.
Тому захотілося нагадати
winter2011• 06 июня 2023
Ответ для40ка
Але бували й протилежні історії.
Тому захотілося нагадати
Але бували й протилежні історії.
Тому захотілося нагадати
може захочеться мотнутися хоч мінімум в Херсон і допомогти?
Ответ для40ка
Але бували й протилежні історії.
Тому захотілося нагадати
Але бували й протилежні історії.
Тому захотілося нагадати
Ви думаєте Ви одна королева доброти, а власники тварин від ліні улюбленців залишають? Ви були в їх ситуації? Розраховуєте людям в біді зробити ще більш боляче?
Ответ дляwinter2011
зніміть своє біле пальто.
Я в таком акуе, просто. Херсонщина, с такой природой, заповедниками, землёй. Новая Каховка, Олешки, десятки сёл затопленных. Боже, ты там есть, вообще?