фан L.O.S.T.• 06 июня 2023

Обязательно ли детям иметь отдельные комнаты?

Как вы считаете? Я считаю, что да. Если есть возможность, то в каждого ребенка должна быть своя комната. Если нет возможно надо стараться чтобы была
Результат:
вже голосів: 181
157 (86.74%) Да
24 (13.26%) Нет
Сяду на шию, дорого!• 06 июня 2023
Ответ дляЕлектрохарчування
А речь о жить на улице или в подъезде?
Якщо нема своєї кімнати, то так що в підʼїзді що вдома)))
Аж смішно

автор фан L.O.S.T. • 06 июня 2023
Ответ дляНамазюкана нішою
Не поняла про перфоратор... Тупее сравнения не придумать...
На днях была тема, что девочки в одной комнате и это проблема!
Старшая 15 допозна учит уроки, светит свет, перебирает вещи и тд, что мешает уснуть младшей. Это нормально?
Мне интересно как те, кто утверждает, что это не важно и говорит про взаимоуважении, ответит на это
Пригаю-цибаю• 06 июня 2023
Ответ дляMs. Похвала
Хорошо, давайте по пунктам на что именно влияет наличие своей комнаты в детстве?
На ответственность, ощущение личного пространства, ощущение безопасности, на доверие к окружающим и т.д.
Бавовнятко• 06 июня 2023
Ответ дляMs. Похвала
1 - детям это не требуется
2 - Думаете другие засыпают под визги или перфоратор? 😂
1. Чего не требуется? Мне нравилось в детстве сидеть у себя в комнате. Самой. Книжки читала, играла, рисовала. Когда хотелось общения - выруливала в общую комнату, где у телевизора тусили взрослые. Или в комнату к брату топала. Своя комната у меня была с 5 лет. Так что вполне требуется )
2. Разные ритмы жизни. Разные желания. Банально - один за компом пол ночи, второму свет и гудение компа спать мешает. Или один в 6 утра встает - зарядка, домашка, поиграть во что то. А второму до 8 спать хочеться.
Или дети не люди? )
Тра Ля Ля• 06 июня 2023
Ответ дляфан L.O.S.T.
Не правильно считаете
Це Ви неправильно вважаєте. У мене з братом була одна кімната, чудові стосунки і з ним, і з батьками
автор фан L.O.S.T. • 06 июня 2023
Ответ дляМао_Мяо
Ага
Ужас, жаль их немного. я так понимаю они вам не родные. Потому что для своих детей всегда хочется всего лучшего, а не худшего, чем себе. Ваша позиция для меня вообще дикость, наверное если во взрослом возрасте вашем дети «не дай Бог конечно» добьются больше, чем вы, то вы им и завидовать будете
автор фан L.O.S.T. • 06 июня 2023
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Не хотіла відповідати. Не думаю що є сенс. Та ж напишу. Мої хлопці захотіли жити разом. Зробили їм одну кімнату. Мені треба було їх вмовляти на окремі бо порадниця вважає це неправильним в незатишним?
Я вам говорила, що треба відмовити?

автор фан L.O.S.T. • 06 июня 2023
Ответ дляMs. Похвала
В семье 5 детей. 5. Им сейчас от 40 до 50, и они горой друг за друга.
Вы прям ВСЁ про них знаете?
Пригаю-цибаю• 06 июня 2023
Ответ дляsur_sur
А що хтось, маючи багато зайвих кімнат, принципово селить усіх дітей в одну?))
Ага, вчора, здаєдться, була тема, що 30літня жінка спить в одному ліжку з мамою за наявності п,яти вільних
ліжок)
У мене так було. В трьошці - батьківська, зал і дитяча. В дитячій жило пʼятеро дітей, бо зал для гостей
Сяду на шию, дорого!• 06 июня 2023
Ответ дляфан L.O.S.T.
Я вам говорила, що треба відмовити?
Ви ж написали що це неправильно, жити кільком дітям в одній кімнаті. І наполягаєте на цьому ось вже третю сторінку.
автор фан L.O.S.T. • 06 июня 2023
Ответ дляТра Ля Ля
Вітаю, якось все одно
Бавовнятко• 06 июня 2023
Ответ дляЩа как дам
Ми жили в 3 кімнатній квартирі. Була спальня батьків, вітальня і наша дитяча, моя і брата, різниця у віці 2роки. Нам нормально жилося. А що може заважати? День на навчанні, вечером повечеряли, і кожен за своїм столом вчить уроки.
У меня муж так жил ) он и старшая сестра. Ему хотелось книжку почитать, а сестре свет мешал. Или он спать улегся, только засыпать начал, а сестра с вечерних гулек вернулась - раздевается, что то на завтра ищет, что то доделывает... ну ага, никому ничего не мешает ))
Тра Ля Ля• 06 июня 2023
Ответ дляфан L.O.S.T.
Ну, здесь нечем гордится
Ви спочатку своїх виростіть, а потім розповідайте кому та чим пишатися
Фиона Шрековна• 06 июня 2023
Ответ дляфан L.O.S.T.
Интересно мнение тех, кто голосует за «Нет»
Я навіть не уявляла, що будуть тикати ту кнопку. Мені здається, що люди, які живуть в одній кімнаті з однією, а то і двома дітьми разом, в першу чергу повинні розуміти, як це погано. Я навіть уявити не можу, як люди живуть на головах один в одного. За інтим мовчу, там не до того мабудь.
Пригаю-цибаю• 06 июня 2023
Ответ дляMs. Похвала
1 - детям это не требуется
1. Требуется
2. Не очень приятно засыпать под работающий телевизор, включенный свет/кондиционер или шум клавиатуры
Тра Ля Ля• 06 июня 2023
Ответ дляЕлектрохарчування
При взаимоуважении это все возможно даже в двушке, где есть родители и двое детей.
Навчити дітей взаєморозуміння , поваги до інших, спілкуванню та вирішенню спірних питань набагато важче, аніж просто надати кімнату і нехай ’ самовиражаєттся’
автор фан L.O.S.T. • 06 июня 2023
Ответ дляФиона Шрековна
+💯. Але тут вже понаписували, що це нінащо не впливає, що діти не повинні жити краще, ніж жили у дитинстві батьки
Фиона Шрековна• 06 июня 2023
Ответ дляЕлектрохарчування
Считаю, что это не залог счастливого детства и ни на что не влияет, от слова совсем
Це составна щастя. А впливає це все на психіку дитини, ще і як. Потім виростають травмовані люди, і в своїй сім´ї в них щастя теж немає. Я навіть не хотіла в одній кімнаті з сестрою бути. І коли батьки побудували будинок і у нас було по кімнаті на кожну , було неймовірне щастя для мене. Це був мій простір, я туди кликала своїх друзів, я спокійно спілкувалася зі всіма, і ніхто не чув наші дурниці.
Патика-мотика• 06 июня 2023
Ответ дляфан L.O.S.T.
Автор кого вы спрашиваете,здесь половина теток детей рожают по залету,вторая половина, что бы штаны удержать рядом,что бы стакан воды и.т.д Судя по темам о детях, здесь 90% ’ мам’ вообще не в курсе что такое уважение и любовь к ребенку,какая там отдельная комната.

Синиця у спідниці• 06 июня 2023
Я, когда снимала квартиру, приводила в ступор арендодателей, как только они узнавали, что трёшка нужна для меня с дочкой. Попривыкали друг у друга на головах жить.
автор фан L.O.S.T. • 06 июня 2023
Ответ дляТра Ля Ля
Ось до покладу коли двоє дітей в одній кімнаті. Одній хочется робити уроки, а інша хоче спати та їй мішає світло. І одна хоче спати, не тому що не поважає іншу, а тому що просто хочеться спати. Так інша робить уроки не для того, щоб заважати іншій, а тому що їй треба виконати завдання
Папобус• 06 июня 2023
Ответ дляMs. Похвала
У мене сини 12 і 9 років.
Планувалося переїхати у більшу квартиру, але війна всі плани перебила.
Живемо у двушці.
Менший до старшого лізе, а старшому вже хочеться побути одному.
Ще два роки тому цього не було.
Поки діти малі, їм вистачає однієї кімнати, а потім бажано мати окремий куточок.
автор фан L.O.S.T. • 06 июня 2023
Ответ дляПатика-мотика
Согласна, я хоть тут не особо давно . Но часто такое замечаю тоже. Здесь правда какие-то отсталые, у меня в окружении все нормальные, уважают и любят детей. А здесь на советчце любят злорадствать, стебится над другим
Фиона Шрековна• 06 июня 2023
Ответ длямадам Везувий
Я сейчас в свои 36 люблю одна полежать, чтоб меня никто не трогал , конечно у детей тоже должно быть свое личное пространство.
Бо дорослим людям теж потрібне своє пространство. В нас з чоловіком окремі свої кімнати. З нас сміялися родичі, як ми облаштували чоловіку кабінет. Тіпа, навіщо він йому, він же військовий, а не професор. Але це виявилось дуже гарною ідеєю. Він в кабінеті може своє подивитися, там читає, інет дивиться, тренажер стоїть а я в нашій спальні сама і теж вибираю, те що хочу робити, і нікому це не завадить.
Тра Ля Ля• 06 июня 2023
Ответ дляфан L.O.S.T.
Включається лампа настільна і робляться уроки, а якщо іншій так хочеться спати - то вона і під перфоратор засне
автор фан L.O.S.T. • 06 июня 2023
Ответ дляТра Ля Ля
Це якесь не спільне комфортне життя, а якесь життя в общазі на останні гроші
ГоловнаЯ• 06 июня 2023
Звісно,краще,але як виходить.
Папобус• 06 июня 2023
Ответ дляЛюблю порядок
У мене двоє дітей, хлопчики 10 і 8 років.
Зараз живуть в одній кімнаті,площа десь +-14 м2.
Бачу ,що їм тісно і не комфортно- хтось хоче спати,хтось дивиться телевізор і він заважає. Шафа зараз одна на двох,теж не ок.
Тому власну квартиру купляли з умовою,що у кожного буде своя кімната.
Але це наша думка,ми так вважаємо.
Я все своє дитинство прожила в прохідній кімнаті - це був жах. Мені хотілося хоч закуток 2*2 ,але щоб побути самій.
Саме так. У моїх кімната 16,5.
У нас з чоловіком 12,5.
Нам легше, бо ми одне одного обирали.
А дітям хочеться тиші.
Тра Ля Ля• 06 июня 2023
Ответ дляФиона Шрековна
Кому що. Мене тішить , що нам з чоловіком комфортно разом
Патика-мотика• 06 июня 2023
Ответ дляфан L.O.S.T.
Видимо от счастливого детства в коморке всей дружной семьей