Пишу вірші, дорого• 07 июня 2023
Аліекспрес доставка на нову пошту
При замовленні обираю опцію Aliexpress standard shipping, при цьому можливість вибрати відділення не завжди є. Але навіть коли вона є - то відділення нп мого міста не показуються на карті, хоча раніше, до війни ще, їх можна було спокійно вибрати на мапі. Тепер найближче до мене це якийсь поштомат в селі за 10 км. Як вибрати нову пошту для доставки з аліка?
Рву и мечу• 07 июня 2023
Все працює, дає норм вибрати при оформленні.
Але, то робити треба з компа, а не з телефона!
Сундучок с каникулами• 07 июня 2023
Зазвичай перед прибуттям в Україну нова пошта присилає повідомлення де модна вибрати доступні місця прибуття посылки.
Так у мене було
АяВсёЗнаю• 07 июня 2023
Сейчас все гребёт укрпочта. Указывай, не указывай, а приедет на укрпочту.
Банан-барабан• 07 июня 2023
Ответ дляАяВсёЗнаю
і норм, у мене вони аж за 2 дні управились(час від того, як посилка виявилась в Україні і потрапила на мое відділення)
ну, це кул
АяВсёЗнаю• 07 июня 2023
Ответ дляБанан-барабан
ну, це кул
По-разному бывает.
Свекруховна• 07 июня 2023
Мне Али сам выбирает, по индексу, когда уже определилось и появилось в приложении НП, я делаю переадресацию куда нужно. Бесплатно.