Леннон_Жив!• 07 июня 2023
Интересно,я единственная, кто равнодушен к черешне?
Всегда читаю везде такой ажиотаж по черешне, а у меня она особых эмоций не вызывает. Я не то чтобы ее совсем не люблю - совсем не люблю я дыню, но ем немного, может десяток ягодок, а вот клубнику обожаю и всегда ее жду.
Интересно, кто еще не любит популярные продукты,скадем так? (Я еще не люблю кукурузу).
Аноним ФЕЯ• 07 июня 2023
Ответ дляСлоник-тоник
Дайте рецепт варення. А то я не знаю, що знею робити, їмо кілограмами, роздаю, а вона ніби розмножається.
Я у тому році усі варення варила на 1 кг ягід - 0,4-0,5 (максимум) кг цукру. І не варила довго. Засиплю цукром, трохи постоїть, на маленький вогонь, як вже кипить, то 5-10 хвилин подержу і в стерильні банки закриваю. До груш, абрикос, полуниць ще додавала желатин. Тоді і сироп дуже смачний, як желе. Груші варила за 2 рази: перший раз довела до кипіння і відставила.
Черешні перший раз варила. Я їх почистила від кісточок (різала на дві половинки). Далі засипала цукром (на 1 кг ягід спробуйте 350 грами, потім додасте трохи, якщо мало). Довела до кипіння та відставила. Як охололи - знов до кипіння, поварити на маленькому вогні хвилин 10-15 та розлити у стерильні банки. Я не накриваю їх нічим та не перегортаю.
У квартирі стоїть добре.
Всех в сад• 08 июня 2023
Ответ дляPORKA
Я вообще не ем ягоды и фрукты)
Я тож, вообще пофік на те арбузы, клубники и тд,мне бы селедочки,жареного карпика,веусной тараньки да и всякой разной рыбки, можно и красной,и икры и креветосики,мидии..... Ооо,и вонючих сыров с плесенью всяких.отєтА тема.
Всех анонимов аноним• 08 июня 2023
люблю черешню, але не фанатично
переживу якщо не поїм
персиків дужче хочу...
переживу якщо не поїм
персиків дужче хочу...
Слоник-тоник• 08 июня 2023
Ответ дляАноним ФЕЯ
У квартирі стоїть добре.
Дякую.
Пожарник• 08 июня 2023
Ответ дляPORKA
Я вообще не ем ягоды и фрукты)
Я так само, без виключень)
Ответ дляАноним ФЕЯ
У квартирі стоїть добре.
А скільки желатину на кілограм фруктів?
Аноним ФЕЯ• 08 июня 2023
Ответ дляkiara_j
А скільки желатину на кілограм фруктів?
Я додаю десь менше у 1,5 - 2 рази, ніж рекомендує виробник, оскільки прям студень не потрібен, а також треба ж сік із фруктів тільки зажелирувати. Я як закипить варення, зменьшую вогонь та висипаю сухий желатин рівномірно та добре змішую. Дуже смачно виходить варення із абрикосів, полуниці та груш. Вишня не сподобалась, краще без желатину. Вона дуже соковита, його багато потрібно. Черешні також.
Взагалі не сподобалась червона смородина. Купила трохи, дуже красива була. Вона від желатину змінила колір та взагалі не зажелирувалась. Та і без желатину таке собі, більше купувати не буду.
Чорна смородина - желатин не потрібен. Але мене вчила бабуся: ягоди добре просушити, перекрутити на мʼясорубці та закривати сирими з цукром ледве не 2:1 (цукру більше). Я у тому році їх просто добре вимила, на блендер, додала 500 грамів цукру на 1 кг, довела до кипіння, проварила на повільному вогні 5 хвилин і в стерильні банки. Джем вийшов неймовірний. Не приторно солодкий, ароматний та як желе. При кипʼятінні пектин почав працювати. Стоїть дуже добре при кімнатній температурі.
Ответ дляАноним ФЕЯ
Дуже дякую🙂