Электричка• 08 июня 2023

Слухали Комаровського?

Поради для населення
1)Воду взагалі не можно пити з крану, тільки бутилірованую, або кип’ятити 3-5 хвилин + купити таблетки для очищення води
2)Все обробляти як в часи ковіду, вимивати розчином білизни, нижче як розводиди
3)Ні в якому разі не пити напої зі льодом у закладах харчування, та і харчуватися зара небезпечно у тих закладах
4)Бажано не купатися, бо всі нечистоти, загинувши тварини, риба, каналізацію і т.д змило у Чорне море, а до Одеси 100 км, навіть дійде до Болгарії і Румунії
5)Вагітні і діти до 5 років у зоні найбільшого ризику, дитячі табори, заклади харчуванням для дітей (дошкільні заклади)

Раджу послухати, там невелике відео, а багато корисної інформації
Всех в сад• 08 июня 2023
Ответ дляПлету интриги
ну звичайно, куда ж нам, коли є сАвєтчіци
Та да, вам навіть ваш же гідроеколог з кафедри з Одеси ніачом
ГейСюда• 08 июня 2023
Ответ дляБлиск думки
А его все корона отпустить не может. Интересно сколько ему тогда заплатили? Вроде умный дядька, а такую ахинею нёс.
А что он такого говорил?
Что она опасна?
Так первые 2 штама были смертоносны. У меня несколько знакомых молодёжи до 40 еле выжили.
Ну и сторонник вакцинации, имеет право
Плету интриги• 08 июня 2023
Ответ дляВсех в сад
і шо ваш гідроеколог з Одеси вже познаходив у питній воді в Черкаській області? а ну, аж цікаво.
Сижу_и_плачу• 08 июня 2023
Ответ дляБлиск думки
Деньги не пахнут
Как-то так.
Переобулся. Отписалась от него
Всех в сад• 08 июня 2023
Ответ дляПлету интриги
А хто говорить про Черкаську область? Ви? Комаровський? Ваш гідроеколог? Чи у вас марення?
Сижу_и_плачу• 08 июня 2023
Ответ дляОшеламиссимо
А як ситуація с Каховською ГЕС вплинула на воду, що вище за течією?..
Если не включать мозги, то да, повлияла. Паника рна такая
Согласна с Вами
Всех в сад• 08 июня 2023
Ответ дляПлету интриги
Чи ви теж вмієте думати як і авторка? І вирішили собі, що вона права?
flannel_g• 08 июня 2023
від автора ’да, ми лохі’
Плету интриги• 08 июня 2023
Ответ дляВсех в сад
а про Одесу хто говорить? якби я обробляла все білизною, як радить комаровський, таки да, точно б марила
Всех в сад• 08 июня 2023
Ответ дляПлету интриги
Судячи з вашої логіки, ви не обробляєте, ви вживаєте.
Плету интриги• 08 июня 2023
Ответ дляВсех в сад
ви цікава жіночка. прибігла в тему, обіс...ла екологів, блєснула умом, навчившись розрізняти первоцвіти один від одного, вивчила модне слово ’гідроеколог’ і довольна. ідіть варіть борщ краще. тільки не забудьте, білизною овочі і кастрюлю обробити.
Сиреневенькая• 08 июня 2023
Ответ дляЭлектричка
Слухайте уважно, забруднена вода дійде навіть до Болгарії і Румунї
Ну так це Чорним морем, бо туди все змило.
ХвостПистолетом• 08 июня 2023
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Не розумію, чому по всій Україні
Чорне море зрозуміло а в верхні витоки Дніпра ? Це якось нелогічно 🤷‍♀️
Просто люди мізки не хочуть вмикати
Вообще не факт• 08 июня 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
У меня двое родственников похоронено. Подруга 40 лет. И дальние знакомые. Бизнес фармы. Но простым людям совершенно ничего хорошего
И...у меня родственники умерли до короны
Вообще не факт• 08 июня 2023
Ответ дляПтица секретарь
У меня столько знакомых умерло... а Вы бизнес...
У всех есть люди которые умерли и до короны, смертность не увеличилась за годам короновируса, и я провела исследование, сравнение данных за года с 2005 года
Ms. Откровенность• 08 июня 2023
Ответ дляЭлектричка
Він не гідролог.
А у нас наради за нарадами, ми вже маємо приблизну модель. Вибачте, він треполог і хайполог. Вже зробили скупку йоду після його виступу. І ще після того хтось лишився, що вірить йому?
Вподобайден• 08 июня 2023
Ответ дляРадостина
Не гоните. Где он это сказал?
Нет, не говорил. Много матрех
булоТАЙминуло• 08 июня 2023
А як щодо води в приватному секторі? Її ж зі скважини беруть? З підземних вод. Конкретно цікавить київська область, лівий берег
Вподобайден• 08 июня 2023
Ответ дляMs. Откровенность
Він не гідролог.
А что АЭС в безопасности? Когда это произошло? Чего я не знаю?
Слышала вчера, что людям из энергодара говорят уезжать.
Сегодня уровень охлаждающей воды снизился на 2 метра. Гросси, если что
ОливьЕЖечка• 08 июня 2023
Ответ дляБлиск думки
Я разочаровалась в нем, с ним была с 2009 года, все по его рекомендациям делала с детьми.
Уважала его....
Ковид подпортил все, его зашквар и сейчас также
Вподобайден• 08 июня 2023
Ответ дляСиренькая
Він перевзувався на ходу і намагався на людей наводити паніку, за що йому й добре платили. Сліпому було видно, які йому гроші платили, що так продався.
Где. Я слепая, объясните
ОливьЕЖечка• 08 июня 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
Деньги не пахнут
Как-то так.
Переобулся. Отписалась от него
Аналогично
Вічний двигун• 08 июня 2023
Ответ дляМрії у вирії
А вам аналізувати не дано. В мене всі книги його є. 20 років його слухала. А виявився балабол-спасальщик ради лайків
Я теж маю книги і ростила дитину по комаровські-і не було жодних проблем.
За що йому дуже вдячна і поважаю. Була одного разу на записі його передачі.

А те, що стадо любить розповідати хто і що повинен робити...
Дивіться на себе. Досягніть хоч в якійсь сфері того рівня, що є в нього - а тоді і будета розказувати
Ms. Откровенность• 08 июня 2023
Ответ для220В
В кожному селі є кладовище. Як ви думаєте?
І свіжі братські могили закатованих запорєбріковими
Звездолётчица• 08 июня 2023
Ответ дляМульйонерша
Він весь час несе ахінею, після «гробіків» я його перестала слухати взагалі
аналогічно! Нагадує сектанта-панікера
Сонячний день• 08 июня 2023
Наверное, автор из тех, которые говорят, зачем в школе учить географию, физику, химию - оно же в жизни никак не пригодится. Ей и не пригодилось
ЛеньГуглить_правда• 08 июня 2023
Ответ дляСмурфетта
думаю много. он реально умный, только продажный. но я его понимаю. он как раз таки по умному поступил.
автор, спасибо большое за краткое содержание. очень полезно!
Как - ’по умному’
продался за дорого?
Ms. Откровенность• 08 июня 2023
Ответ дляВподобайден
Аес в небезпеці не через воду. А через запорєбрікових мишебратьєв.
Ви правда думаєте, що ставок не ізольований від Дніпра і не має незалежних джерел води?
Єдина Країна• 08 июня 2023
Ответ дляЭлектричка
По всій Україні
С чего вдруг по всей Украине? Всё это пойдёт вниз по течению и в Чёрное море. А города , которые выше по течению от Каховской ГЭС тут причём ?
Єдина Країна• 08 июня 2023
Ответ дляОшеламиссимо
По мнению автора темы, видимо да.