Не худа ні разу• 08 июня 2023
Дитяча олія для зняття макіяжу. Хто використовував?
Купила перед пологами дитячу олійку, сама не знаю навіщо. Дитину нею не мастила,бо педіатр каже,що вона ні до чого. От що з нею робити? Прочитала,що можна макіяж знімати. Хтось таке робив?
Чумацький Шлях• 08 июня 2023
Краще вже тоді пʼяти після городу мастити, обличчю вона ні до чого.
Шукаю стакан• 08 июня 2023
Ответ дляЧумацький Шлях
И подскользнуться потом...класс экономия
Не худа ні разу
• 08 июня 2023
Ответ дляЧумацький Шлях
Пробувала п´яти мастити, потім годину потрібно сидіти,щоб вона хоч трохи увібралась)
Не худа ні разу
• 08 июня 2023
Ответ дляШукаю стакан
Не надо,обсыпет кожу,в маслах нет ничего полезного.выбросьте просто
Нащо їх взагалі випускають для дітей? Так і не зрозуміла для чого її використовувати.
Шукаю стакан• 08 июня 2023
Ответ дляНе худа ні разу
Не знаю))))для ребенка она тоже мало годится,крема есть
Morskakapusta• 08 июня 2023
я для тела после душа использую, хорошие детские масла обычно нормально впитываюся телом, если нет то полотенцем убираю излишки
Morskakapusta• 08 июня 2023
Ответ дляКукарачка
Девочки в тему ответьте пожалуйста что лучшее для снятия для макияжа ?
мицеллярная вода
Кукарачка• 08 июня 2023
Ответ дляMorskakapusta
мицеллярная вода
Так тоже пишут что это для ботинок 🤭🤣
Не худа ні разу
• 08 июня 2023
Ответ дляMorskakapusta
Я купила Hipp. Навіть не знаю чи хороша вона чи ні. Спробую після засмаги використати.
Ноу коммент• 08 июня 2023
Ответ дляНе худа ні разу
На ночь наносите на пятки. Детское масло забьет поры, там комедогенные компоненты, не рискуйте
Не худа ні разу
• 08 июня 2023
Ответ дляНоу коммент
Дякую,вже зрозуміла,що на обличчя наносити,то погана ідея)
Состав этого ’масла’ почитайте. Там может быть по минимуму или вообще не быть натуральных масел, а вот что-то типа парафина -- да.
Чистые и смесовые натур. масла используются для массажа, после душа на влажную кожу, но я бы не советовала их втирать в кожу головы или снимать мэйк.
Не худа ні разу
• 08 июня 2023
Ответ дляTammy21
У складі написано соняшникова олія, мигдальна олія,ацетат та парфум. Буду тоді ще для антицелюлітного масажу використовувати.
Не худа ні разу
• 08 июня 2023
Ответ дляНоворічна пальма
Лучше не надо.
Корочки будете ребенку отмывать
Як? Я взагалі нічого з тими корочками не роблю.
Анонім-ка• 08 июня 2023
На тело в душе наносите. Макияж смывать так себе вариант, там нет эмульгатора, вы ее долго смывать будете с лица