хутряна володарка• 08 июня 2023
Як вам життя на Закарпатті?
Відгукніться, якщо є такі, хто переїхав з Києва на Закарпаття ( або інший регіон ЗУ). Як вам там живеться, які плюси/ мінуси у порівнянні з Києвом?
Рятівник Малібу• 08 июня 2023
Це просто моя мрія! За іронією долі ми переїхали з Києва в іншу сторону - на Полтавщину:)
хутряна володарка
• 08 июня 2023
Ответ дляРусні здаПи
Удалено администрацией...
Я думаю, що ви місцевий житель ЗУ))
Рятівник Малібу• 08 июня 2023
Ответ дляРусні здаПи
Удалено администрацией...
мало що вони собі там думають, свобода пересування по своїй державі.
Да Щас же• 08 июня 2023
Ответ дляРусні здаПи
Всюди .
Є різниця в менталітеті між містами Західної України. Десь привітніше, десь не дуже.
Русні здаПи• 08 июня 2023
Ответ дляхутряна володарка
Я думаю, що ви місцевий житель ЗУ))
Ні , від коліжанки чула )
Русні здаПи• 08 июня 2023
Ответ дляДа Щас же
У них там свій до свого по своє. Чужих не люблять. До столичних дуже погане відношення.
ВерСаСе• 08 июня 2023
Жили там пів року. Не моє. Міста маленькі, інфраструктура ясно що не розвинена так як в Києві. Немає наприклад приватного стаціонару для дітей. Не змогла там ні з ким товаришувати.
Рятівник Малібу• 08 июня 2023
Ответ дляРусні здаПи
знову ви одне і теж саме повторюєте. Вас почули, але питання було про інше.
Русні здаПи• 08 июня 2023
Ответ дляРятівник Малібу
Боже , та дайте ж поговорити хоч тут
Рятівник Малібу• 08 июня 2023
Ответ дляВерСаСе
Де це? Тячів?
Госпожа Белладонна• 08 июня 2023
Нормальне відношення, жили десь пів року. Свого не упустять, але й немає негативу.
хутряна володарка
• 08 июня 2023
Ну, власне, хто з оточуючих до мене як ставитиметься мене не дуже хвилює. Більше цікавить сам регіон для життя як такий. Багато запрошували до Закарпаття, стало цікаво враження інших людей.
personality• 08 июня 2023
Ви смієтесь чи шо? Як ви можете порівнювати Закарпаття і Київ? То як шкварки і креветки. І то і то смачне але має бути ще й доречно.
Да Щас же• 08 июня 2023
Ответ дляРусні здаПи
Ні , від коліжанки чула )
Коліжанка - це подружка на Західній Україні
. То звідтки Ви? А?
Русні здаПи• 08 июня 2023
Ответ дляДа Щас же
. То звідтки Ви? А?
Захід пишеться з маленькою літери. Нема такої держави як ’Західна Україна’. Правильніше захід України
хутряна володарка
• 08 июня 2023
Ответ дляДа Щас же
. То звідтки Ви? А?
Упс, спалилася пані!
Захекалася читать• 08 июня 2023
Ответ дляДа Щас же
. То звідтки Ви? А?
У нас на работе группа называется ’колежанки’ . Харьков. Что поделать, когда у админа филфак за плечами
Відповів всім• 08 июня 2023
Вижу на западе два больших плюса : граница близко и ракеты не летают. На этом всё
Істеріомама• 08 июня 2023
Купили дом в прикарпатье.
Чужие там.
Местные не примут в свой круг. Так, поздороваться/пара незначительных фраз.
Мне и не нужно.
В Киев лезут все, а к ним нечего лезть
Вот так.
Чужие там.
Мне и не нужно.
В Киев лезут все, а к ним нечего лезть
Вот так.
Русні здаПи• 08 июня 2023
Ответ дляpersonality
Удалено администрацией...
Ну то ж ти москальською мовою послуговуєшся а не я. І культурний розвиток як у москалів. І ясно що саме ти будеш забанене. Продовжуй в тому ж дусі
Русні здаПи• 08 июня 2023
Ответ дляІстеріомама
Купили дом в прикарпатье.
Чужие там.
Мне и не нужно.
В Киев лезут все, а к ним нечего лезть
Вот так.
Чужие там.
Мне и не нужно.
В Киев лезут все, а к ним нечего лезть
Вот так.
А як вас саме не прийняли ?
Русні здаПи• 08 июня 2023
Ответ дляІстеріомама
Никак. Стена.
А що ви очікували ? А в місті з якого ви приїхали ви як приймаєте ? З караваєм ?
булоТАЙминуло• 08 июня 2023
Мы переехали из Киева в Трускавец. Одни плюсы. Прекрасная экология, от всего до всего минимальное расстояние, очень спокойно. Когда хотим в большой город, до Львова 80 км. Часто ездим в Дрогобыч, в Сходницу.