ЗавЛабСнаб• 08 июня 2023
Если вы у него не на первом месте
Лучшая тактика отдалится? Не звонить не писать? Он стараеться. Но меня это не устраивает. Разговор уже был. Сказал вчера был последний негативный день. Вроде и не хочет меня потерять. Потому что я ему так нервы треплю не каждый выдержит. Но и дальше тяжело это терпеть
ЗавЛабСнаб
• 08 июня 2023
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Автор, набагато страшніше, коли навпаки і Ви у нього на першому місці. То біда.... він Вам не дихати, ні жити не дасть. Бо все його життя навколо Вас, і немає йому чим зайнятись як дивитися де Ви і з ким, і чим займаєтесь, і чи поїли / попісяли / помилися
Це я така