Мой_ужин• 09 июня 2023

Потяг Будапешт-Мукачево

Підкажіть будь ласка на рахунок цього потягу, чи довго проходити кордон і чи вони вказують час прибуття реальний з запасом на проходження кордону чи ні?
А_я_ЛОЖУ!• 09 июня 2023
Їздила тільки в напрямку Мукачево - Будапешт, прибули вчасно. Час проходження кордону закладений у розклад

Наизнанку• 09 июня 2023
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
А ми прибули в захонь з запізненням.
А там типу пересадка на інший потяг, після проходження митного контролю.
Так от той потяг поїхав без нас.
Всі пасажири ми лишились на вокзалі Захонь.
Хоча квитки ж на прямий потяг мукачево-будапешт.
В нікого не хвилювало нічого. Добиралися всім потягом по іншому маршруту
А_я_ЛОЖУ!• 09 июня 2023
Ответ дляНаизнанку
А ми прибули в захонь з запізненням.
Так от той потяг поїхав без нас.
Ну, вот, значит это вообще непредсказуемо.
Наизнанку• 09 июня 2023
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Так, тут не вгадати що і як буде на кордоні.
Може трапитись якийсь пасажир, що будуть довго перевіряти щось у нього чи ще щось.
Але по темі автор, то якби потяг без нас не поїхав, то прибули б десь вчасно ми з урахуванням проходження кордону.

Спізнились через те, що довелось їхати іншим маршрутом і чекати інший потяг.
автор Мой_ужин • 09 июня 2023
Дякую всім за відповіді. В мене пересадка в Мукачево на потяг до Дніпра в той день через 2.5 години, тому думаю чи відразу планувати інший маршрут чи встигну
Стріляний птах• 09 июня 2023
Ответ дляНаизнанку
А ми прибули в захонь з запізненням.
Так от той потяг поїхав без нас.
Це коли Ви так їхали? Для чого виходили? Ми їхали прямим потягом і туди і звідти, без пересадки.
Ms. Android• 09 июня 2023
Ответ дляМой_ужин
Мама часто їздить тим потягом, в більшості випадків затримка максимум на пів години, але ось недавно вантажний потяг зійшов з рейок за будапештом, то затримка була 6 годин,звісно таке рідко буває. Краще беріть квитки на наступний поїзд до Дніпра, якщо не поспішаєте
Наизнанку• 09 июня 2023
Ответ дляСтріляний птах
Їхала в січні. Виходити через те, що так сказали ) Поїзд далі не їде)
Не жити ж в ньому.
Їхали вперше потягом. Це був прямий потяг мукачево- .будапешт. в захоні в потяг заходять прикордонник і поліцейський в кожний вагон і перевіряють документи. В кого все ок, то ставлять штамп про перетин кордону. І випускають з потягу. А далі ты сідає в інший і він їде далі до Будапешту.

Нам на вокзалі розказали вже потім цю схему. Але наш потяг з України запізнився, а той потяг у них поїхав за розкладом.
Нічого не можу сказати іншого про цей маршрут.
Я їздила один раз всього і було саме так, нажаль
Gleva• 09 июня 2023
Ответ дляМой_ужин
Ми наприкінці березня їхали, теж був потяг до Києва через три години. Потяг з Будапешта запізнився на півгодини