Блиск думки• 09 июня 2023
Чи буде аварія на Заес кінцем всього?
Ніхто насправді не може оцінити справжніх наслідків цієЇ катастрофи...Ніхто насправді не може передбачити яких масштабів буде аварія,але ж недаремно Кулеба казав,що вибух навіть одного блоку буде в 10 разів сильніший ніж аварія на Чаес.Що тоді буде?Що робити далі?Як жити далі на територіях які на сотні років стануть радіаційною пустелею?Не знаю чи стане це кінцем всього,але кінцем війни точно,бо...Що можна зробити ще гірше?Це апогей,а далі неначе якачь чорна прірва,де нічого не видно..Ці с*ки зроблять це коли зрозуміють що остаточно програли цю війну,по принципу"Так не доставайся же ти нікому"(історія з Наполеоном і москвою як приклад)..виберуть час коли якийсь циклон буде дмухати в сторону УкраЇни і зроблять це..І?Далі?..
П.С.Не знаю нащо пишу все це,не знаю чи видалять цю тему за"розганяння зради"але..не знаю...після підриву Гес більше не можу думати ні про що інше..
Ответ дляМария32_22
День сегодня конченный. Черт дёрнул меня тарологов посмотреть в Ютубе. Насмотрелись. Нарыдалась. Надежду всякую убили (( Я в Киеве живу. Май вообще не спала. Сейчас через день. Не могу во время тревоги лежать в кровати. Бегу в коридор и до отбоя сижу . Так надеялась что до осени все решим . Но наверно надо снимать розовые очки. Остаётся только молиться за детей . Мы хоть немного пожили а они ...
слушайте, да остановитесь же уже.
Вам и правда таролог бОльшую трагедию предсказала, которой вы поверили, чем все случившееся в Украине за этот год?
Именно таролог расстроил??
С вами все хорошо??
Именно таролог расстроил??
С вами все хорошо??
Yegonyashka• 09 июня 2023
Ответ дляМария32_22
че говорят? нам всем крышка?
Мария32_22• 09 июня 2023
Ответ для-Инга-
слушайте, да остановитесь же уже.
Именно таролог расстроил??
С вами все хорошо??
Именно таролог расстроил??
С вами все хорошо??
Буданов ещё расстроил ) Расстроили своими прогнозами что ждёт дальше нас
Мария32_22• 09 июня 2023
Ответ дляYegonyashka
че говорят? нам всем крышка?
Удалено администрацией...
Odna Takaya• 09 июня 2023
Ответ дляМария32_22
Ни так давно, за такие посты кокошники одевали....
Oasis in the Desert• 09 июня 2023
Ответ дляМария32_22
Удалено администрацией...
Если прямое попадание, вы ничего не почувствствуете!...
Natal_ka91• 09 июня 2023
Ответ дляPole
Всім чоловікам? І що, в разі вибуху брати кордон штурмом?
Подобаються такі теми де автор мінімально пише, а спори починаються між коментарями) давайте не загадувати наперед що буде. Це як варіант я написала, не треба чіплятися до слів. Дай Бог не дійде до таких наслідків
Ответ дляStar39
В ходе сегодняшнего интервью заместитель главреда немецкого BILD Пауль Ронцхаймер спросил у Зеленского, отправит ли он своего сына на фронт, если не будет знать, вернется ли тот обратно.
’Президент становится эмоциональным: «Ни один ребенок не заслуживает войны, и мой ребенок не исключение. На первых линиях фронта наши герои, они самые смелые. Эти родители заслуживают огромного уважения, и мы так гордимся ими», - заявил Зеленский.
Що вас дивує?
Ви знаєте, що є добровольці, яким в 2014 було ДЕСЯТЬ років?
Зараз мотивація для багатьох не прередати цю війну нашим дітям.
Valentyinka• 09 июня 2023
Ответ длячаревна
И не говорите, строчат темы как по заказу
Тю! Естественно по заказу, это же очевидно - обороты художественные ’про прирву’ особенно понравилось, прям почти грамотно, редко кто так пишет из среднестатистических форумчанок)) тема искусственно созданная для ахов и охов
Ответ дляkrasotalisa
теж про це думаю, саме паршиве, що весь світ нічого не зробить. Як наче Україна і не уснувала ніколи. Хоча можливо, тоді Європа почне боятися за себе, можливо підірвуть усі бункери на росії, хто знає.
І мені чомусь не дають покою слова - і зійде українське сонце....
Киев_Елена• 09 июня 2023
Ответ дляМария32_22
Так он говорит что летом в Крыму будем отдыхать)
karinaanik• 09 июня 2023
Девочки, хватит разгонять это все. Кому интересно-почитает мнение экспертов. Руснявой херне это только на руку. Они этого и добиваются, создать хаос, отчаяние, страх. Не давайте им повода
Мария32_22• 09 июня 2023
Ответ дляКиев_Елена
Сегодня слушала. Сказал июнь тяжёлый, июль затишье. В августе начнем и закончим плюс минус к зиме . Это если все будет хорошо
Ответ дляlilu1990
Ну ви посмійтесь. Від припущень і застережень про мінування і підрив ГЕС теж певно сміялись?
А як мінування і підрив зв´язані з поганою освітою?
Є вже не тільки Гугл, а і ШІ.
То як можна плутатись в кількох століттях і боятися того, в чому навіть ліньки розібратися за пару хвилин?!)
Ви хоч не питаєте, куди дує Роза?)
Є вже не тільки Гугл, а і ШІ.
Ви хоч не питаєте, куди дує Роза?)
Та хоч в 50 разів сильніший. Дія радіації на людину не вивчена, навіть Кюрі носила на шиї радій та народила здорових дітей. Першими на ЧАЕС померли пожежники, яких відправили без антидотів і захисту тушити звичайну пожежу. Так, наслідки відчуваються досі, але не факт, що саме від випромінювання ЧАЕС. Є й інші радиоктивні забруднювачі, навіть та ж мікрохвильовка.
Українці доведуть, що життя існує навіть на Марсі. А русня-кацапня далі давитимитися від злості
Ответ дляStefaniya K.
У моих родственников дальних чернобыльская пенсия.Им по лет 70 наверно уже,они очен рядом возле Чернобыля и детей родили ,И внуки ,и такое хазяйство еще держать с коровами!Остались там же жить,не уехали..
Нащо Ви тут пишете. Тут же свято повірили, що останній козир це ЗАЕС, з якою паде Україна та розквітне расея. Ніхто не вірить, що біля ЧАЕС є життя))) Там же радіаційна пустеля на сотні років
Ответ для-Инга-
я так понимаю на любой аргумент теперь есть контраргумент: про начало войны тоже так думали, и теперь добавилось про ГЭС тоже так думали.
Может достаточно?
Достаточно буде коли у мавпи заберуть гранату. Путін недавно щось тамбельмекав про диверсантів з України які хотіли проникнути на заес і зробити брудну бомбу. Навіть з бункера виповз щоб цю х*рню сморозити. Думаєте просто так? Ердоган натякнув днленському, що будь яка ескалація призведе до ще гірших результатів.
Ответ дляValentyinka
радіаційна пустеля теж з якихось срсрських методичок. Кому доводилось бачити ЧАЕС знають, що пустелі там взагалі нема
Людмила_89• 09 июня 2023
Бляха, вчиться жити тут і зараз. Взірветься то взірветься, чого ви собі зараз труїте життя?Підніміть очі до неба, подякуйте що ви живі, живі ваші діти, ви здорові, у вас є де жити і є їжа. Поживемо-побачимо
Ответ дляМария32_22
А что все тарологи только плохое сказали?
Valentyinka• 09 июня 2023
Ответ дляbrry
Саме так! Ви абсолютно правильно помітили!) Тому не треба вестись на такі теми.