Блиск думки• 09 июня 2023

Чи буде аварія на Заес кінцем всього?

Ніхто насправді не може оцінити справжніх наслідків цієЇ катастрофи...Ніхто насправді не може передбачити яких масштабів буде аварія,але ж недаремно Кулеба казав,що вибух навіть одного блоку буде в 10 разів сильніший ніж аварія на Чаес.Що тоді буде?Що робити далі?Як жити далі на територіях які на сотні років стануть радіаційною пустелею?Не знаю чи стане це кінцем всього,але кінцем війни точно,бо...Що можна зробити ще гірше?Це апогей,а далі неначе якачь чорна прірва,де нічого не видно..Ці с*ки зроблять це коли зрозуміють що остаточно програли цю війну,по принципу"Так не доставайся же ти нікому"(історія з Наполеоном і москвою як приклад)..виберуть час коли якийсь циклон буде дмухати в сторону УкраЇни і зроблять це..І?Далі?..
П.С.Не знаю нащо пишу все це,не знаю чи видалять цю тему за"розганяння зради"але..не знаю...після підриву Гес більше не можу думати ні про що інше..
Popeye the Sailor• 09 июня 2023
Ответ дляМиззери
Какого титана ?
https://ru.m.wikipedia.org/wiki/Крымский_Титан
Вот этого. Эти падлы его тоже заминировали
ol_kin• 10 июня 2023
Ответ дляStefaniya K.
Это да...Я тоже думаю,что к нам рванут голодные беженцы .У нас еды полно,мы всех кормили.И кукуруза,и пшеница,и подсолнух,яблоки,картошка..да все у нас растет
Точно, беженцам скучно від голоду, а тут, в Україні такий екшкн війна і ракети кожну ніч, звичайно до нас ломануться, ну не в ситу ж Європу.
ol_kin• 10 июня 2023
Ответ дляLady Shop
Иногда захожу на советчицу почитать такие комментарии и посмеяться)))
З ГЕС вже відсміялись?
ol_kin• 10 июня 2023
Ответ дляbrry
Нащо Ви тут пишете. Тут же свято повірили, що останній козир це ЗАЕС, з якою паде Україна та розквітне расея. Ніхто не вірить, що біля ЧАЕС є життя))) Там же радіаційна пустеля на сотні років
Тому дебіли в рудому лісі окопи рили і сиділи в них два місяці.