Викупана• 10 июня 2023
Чи всі чоловіки фітнес-тренери такі?
Ходжу в спортзал і помічаю таку закономірність у фітнес тренерів. Коли у нього на персональному занятті якісь підтянуті спортивні симпатичні дівчата, ну по фігурі видно, що давно займаються спортом. То інструктор такий гіперуважний навколо них. І спінку підтримає, і плечі поправить, і попи торкнеться, допомагаючи скорегувати техніку, ну такий весь турботливий, кружляє навколо, мотиваційно викрикує цифри, коли треба дотиснути останні рази в певній праві. А коли звичайна жінка, з зайвою вагою, новачок. То він дасть якусь вправу, вона собі робить мовчки свої підходи, а він поряд сидить, в телефоні тупить, або спілкується з кимось, і краєм ока тіки дивиться, що вона там виконує з неправильною технікою. Потім переходять до іншого тренажеру і там так само. Я от займаюсь без тренера, другий тиждень ходжу, думаю піти на персональні заняття. Але оце надивившись такої байдужості у інструкторів до новачків-простачків і якось відбиває охоту. Чи може краще жінку-тренера пошукати, і там буде ліпше ситуація?
Застряла• 10 июня 2023
Никогда не видела, чтоб тренер сидел в телефоне при индивидуальных занятиях
Викупана
• 10 июня 2023
Ответ дляЗастряла
Ну а у нас от такі подвійні стандарти) Я не кажу, що всі прямо такі
ТаПрямТам• 10 июня 2023
У меня девушка-тренер. Потому что все тренеры у нас педики, ничего против не имею - но фигуру ставит лучше тренерША
Крошка Енот• 10 июня 2023
Всегда работаю с тренерами - мужчинами, никогда подобного не замечала. Может, вы мало платите тренеру, автор?
Викупана
• 10 июня 2023
Ответ дляКрошка Енот
В мене ще ніколи не було занять з тренером
Викупана
• 10 июня 2023
Ответ дляSectetlyYours
Не переживайте
Какие тренеры - геи
Чому це? Знаю декількоїх, повноцінна сім´я, традиційна. Чи то прикриття?)
Кукусики• 10 июня 2023
Так обычным женщинам, как Вы говорите, булет стимул и мотивация заниматься, чтобы тренер так же внимание уделял ( шутка, если что). А по теме, не знаю, не замечала такой тенденции. Возможно, Ваши наблюдения верны. Я не заморачиваюсь разглядыванием посторонних в зале
Застряла• 10 июня 2023
Ответ дляКрошка Енот
А должна платить больше ценника? Или думаете, там нет расценок, а оплата «сколько можете»?
SectetlyYours• 10 июня 2023
Ответ дляВикупана
Гетеро мужикам пофиг на свои мускулы
Дюйм оф о4ка• 10 июня 2023
Нееет, пришла к тренеру худая, больная страшная ’сосиска’. Внимания хватало.
Сейчас красивая и атлетическая
Крошка Енот• 10 июня 2023
Ответ дляЗастряла
Нет, должна платить нормальные деньги нормальному тренеру.
Дуже дуже вумна• 10 июня 2023
Вы выбирайте тренершу с фигурой, какую хотите себе и прямо ей об этом скажите. И не будет она в телефоне сидеть
Дюйм оф о4ка• 10 июня 2023
Ответ дляДуже дуже вумна
Ага.... у всех генетика же разная
Застряла• 10 июня 2023
Ответ дляКрошка Енот
Что значит нормальные деньги? Тренер говорит, что у него занятие 500 грн, она должна сказать, что будет платить ему 1000?
KROX@• 10 июня 2023
Шукайте іншого.
Нормальний тренер пільнує новачків, щоб техніка у них була, як треба, і підбадьорює, і сварить трохи, як треба
Ганцю в кєдах• 10 июня 2023
Ответ дляДюйм оф о4ка
Сейчас красивая и атлетическая
Сколько времени потребовалось от сосиски до атлетической фигуры?
Дон Пэдро• 10 июня 2023
Ответ дляКрошка Енот
може ви погано читаєте? автор займається сама
Дюйм оф о4ка• 10 июня 2023
Ответ дляГанцю в кєдах
Реально года 2,чтобы более мнее стало . 3 уже отлично и даже вау
melisa-milena• 10 июня 2023
Мой тренер всегда следит за техникой у всех. Но он изначально не берет толстых. Максимум 5-7 кг лишних. Остальное отправляет сбрасывать на кухню)
Фея_3уровень• 10 июня 2023
Ответ дляSectetlyYours
Геи *
Или натуралы, которые подрабатывают тем что е..т геев
Фея_3уровень• 10 июня 2023
А взагалі, авторе, краще тренер-жінка. Тільки обирайте з такою фігурою, яка Вам до вподоби, а не жінку-мустанга, бо з Вас таку ж зліпить.
Вилами по Воде• 10 июня 2023
Ответ дляДюйм оф о4ка
Сейчас красивая и атлетическая
Почему так на себя назвали? Вы же худая были ?))
Дюйм оф о4ка• 11 июня 2023
Ответ дляВилами по Воде
Худая корова еще не лань , не сарделька же пришла