Бонні Паркер• 10 июня 2023
Пані, що писала під нікнеймом "Майстерня домашнього текстилю", відгукніться, буд
Пані, що писала під нікнеймом "Майстерня домашнього текстилю", якщо ви досі буваєте на цьому форумі, то напишіть, будь ласка. Я завжди стежила за ваш ми дописами і дуже захоплююся мужністю і силою вашої родини, зважаючи на все, що вам довелося пережити -- і в окупації, і під час евакуації власними силами, і загалом вашими методами підтримки "бойового духу" родини в будь яких умовах, навіть найважчих. Якщо ви досі є на цьому сайті, відгукніться, будь ласка, напишіть, як ви зараз. Дуже буду рада отримати вашу відповідь.
Ответ дляпостою_послушаю
Вже два
Це ж в цієї порадниці чоловік священник, так?
Так, це вона.
Ответ дляviika65
и пятеро детей? из Херсона?
Так, з Херсонської області, з Генічеська. Можливо, щось знаєте -- як вона зараз?
Ответ дляviika65
нет, не знаю ничего. уехала , может?
Наскільки я пригадую старі дописи, їй з родиною вдалося евакуюватися у вільну Україну. А в мене самої якраз тоді сталася біда в сім´ї, помер тато, було якось не до форуму, і я втратила її з інформаційного поля. Тепер трошки оговталася і дуже хотіла б дізнатися, що в неї все добре.
Ответ дляБонні Паркер
давно ее не видела. очень.
Ответ дляviika65
давно ее не видела. очень.
Я теж. Вже понад рік -- власне і не заходила на форум увесь цей час. Було якось не до того. Просто хотіла б переконатися, що в неї і дітей все добре. Я, чесно кажучи, хотіла тоді якось з нею потоваришувати, щоб спілкуватися, обмінятися телефонами. Дуже шкодую, що не наважилася і не встигла.
Светлячок-Боняха• 10 июня 2023
Ответ дляБонні Паркер
Та здесь она, вижу иногда в темах.
У нее ник сейчас что-то типа МДТ , я так поняла сокращенный от предыдущего
Ответ дляСветлячок-Боняха
Та здесь она, вижу иногда в темах.
Я була б дуже рада, якби вона відгукнулася в цій темі. Або принаймні хтось із тих, з ким вона недавно спілкувалася, просто дав знати, що з нею і її дітьми все добре.
Светлячок-Боняха• 10 июня 2023
Вам тему вечерком нужно создать,тогда больше вероятность,что откликнется
Вроде все норм у нее,в Украине
Ответ дляСветлячок-Боняха
Вроде все норм у нее,в Украине
Дякую за відповідь. Дуже рада, якщо у неї і в її родини все добре.
Судячи з продавалки, вона була на сайті 01.06 https://www.kidstaff.com.ua/user-99022.html
Можете і особистих запитати, чи все в людини гаразд.
Ответ дляБонні Паркер
да нет, ее меньше нет, может, мес. 4-5.