СережкинаЯ• 10 июня 2023
Син 13.5 років хоче пофарбувати волосся.
Дозволити?
Ответ дляЗупка_цем
Тут половина мамаш вважає це нормальним. Я в шоці. Я б такого зятя не хотіла) наш папа точно не зрозуміє)
Яке ви маєте право, мамаша, засуджувати думку інших? У вас тільки одна думка, ваші і не правильна? Хоча ваша в даній ситуації скоріше всього і не ваша, а навʼязана
Зупка_цем• 10 июня 2023
Ответ дляЧувиха
А якщо ваш син буде гей ви під нього відкажетесь?
Ви знаєте? Це дуже важке питання. Навіть, незнаю. Страшно й подумати. Але в мене друг гей. Нормально до них відношуся.
Зупка_цем• 10 июня 2023
Ответ дляЧувиха
На факти образились?
Які факти? В мене своя думка і я її написала. Не нав,язуйте мені свою, вона мені не цікава.
Зупка_цем• 10 июня 2023
Ответ дляЧувиха
Як це так в такої «правильної», «жіночною» жіночки друг гей?
Це друг мого дитинства. Так вийшло. Я геїв якщо що не засуджую. Просто зараз подивишся на підлітків, в того патли по пояс, в того нігті нафарбовані, в того волосся... Страшно кого дочка приведе. Хочеться, щоб чоловік виглядав чоловіком. От і все. Це моя думка. Заспокойтеся вже!
Зупка_цем• 10 июня 2023
Ответ дляЧувиха
Так ви навʼязуєте свою іншим і пишете, що вони не правильно виховують своїх дітей. Свого бревна не видно?
Чого ви до мене вчепилися? Виховуйте як хочете. Мені абсолютно всеодно. Просто страшно на це все дивитися.
Зупка_цем• 10 июня 2023
Ответ дляГладиолус
Правильно, так ему будет проще хорошего парня найти
🤭
Зупка_цем• 10 июня 2023
Ответ дляГарачий Чокалад
Ну да, а опытные-пытаться склонить на что-нибудь совсем нехорошее. Я всегда думаю-почему мамы разрешают это? Потому что для них покраска-естественна. Но где при этом отцы? Очень мало мужчин, которые красят в зеленый цвет волосы, не правда ли? Особенно тяжело это на серьезной работе представить.
Почитайте коментарі, всі пишуть, що це норма. В людей тут коли чоловік фарбує волосся-це значить він доглядає за собою😳 Піду й своєму скажу, що він не доглянутий)
Зупка_цем• 10 июня 2023
Ответ дляГарачий Чокалад
Странный коммент 60. Автор спрашивает совета, люди высказываются-нет, надо обидеть вылезти. Кто какой-пусть сам за собой следит.
Це не від великого розуму, повірте. Де ж їм ще ’блєснуть умом’ як не тут під анонімом)
Зупка_цем• 10 июня 2023
Ответ дляМайор Медуза
Та нет его, не выдержал и сбежал , поэтому здесь такой напор )))
Стало легше?
Оч@ров@Шк@• 10 июня 2023
Ответ дляЗупка_цем
Ваш друг теж в дитинстві фарбував волосся? Цікаво, звідки Ви свої висновки взяли, що фарбування - гей?
Зупка_цем• 10 июня 2023
Ответ дляОч@ров@Шк@
Я не стверджую, що він буде гей! Як до вас не дійде? Я про те, що деякі хлопчики виглядають як дівчатка. І для мене це не норм. Вам подобається, будь ласка. Немає сенсу вам щось пояснювати, всеодно не дійде. Гарного вечора.
Оч@ров@Шк@• 10 июня 2023
Ответ дляЗупка_цем
Може я Вам таємницю відкрию.. але деякі хлопці і без фарбування та довгого волосся миловидні і можуть виглядати як дівчатка. То їх під нуль брити чи шо? Ну шо б були більш ’мужики’?
І Вам гарного вечора..
Зупка_цем• 10 июня 2023
Ответ дляОч@ров@Шк@
І Вам гарного вечора..
🤦♀️
Ответ дляЗупка_цем
Це ви заспокойтесь вже зі своєю думкою, ідіть краще до свого мужика і за своїми дітьми дивіться, а не на чужих задивляйтесь. І взагалі справжні чоловіки це ті, як зараз на фронті, військові, волонтери, які боряться та ризикують життям заради перемоги, це можуть бути і геї, і з пофарбованими волоссям, і з нарощеними нігтями
Ну ниче се• 11 июня 2023
Ответ дляЗупка_цем
Та ні, він просто правильної орієнтації
1. Де прописані ознаки ’ правильної’ орієнтації?
2. Бути безграмотним і не терпимим до людей ( це я так м´яко) ви вважаєте нормою?
Ну ниче се• 11 июня 2023
Ответ дляЗупка_цем
А ви як заміж йшли свекруху обирали чи чоловіка?
Це теж) завжди треба дивитися на батьків обраниці/ця!
Ну ниче се• 11 июня 2023
Ответ дляМайор Медуза
Мой тоже хотел, покрасили. Все, наигрался и больше не хочет
І це правильно. Це час пошуків,експериментів. І якщо забороняти,то 1) буде ще більше хотітися,2) стосунки з батьками зіпсуються. А так, отримав і заспокоївся. Тим паче,що із зовнішністю експериментують всі. Ми ж теж і зачіски робимо і деякі губи колють,брови красять))
Ну ниче се• 11 июня 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Хай ваш чоловік про козаків почитає))) які сережки носили. Хто з якого сторони і чому.
Це якщо зуміє)
Ну ниче се• 11 июня 2023
Ответ дляЗупка_цем
То ми зараз живемо в 21 столітті. Я цих ’козаків’ щодня бачу. І для мене це кінець світу
Квнець світу-це смерті українців,а не пофарбоване волосся у підлітка
Ну ниче се• 11 июня 2023
Ответ дляЗупка_цем
У вас діти є?
Ну ниче се• 11 июня 2023
Ответ дляЧувиха
Погоджуюсь на мільйон!!!
А дамочка рівняє тут свого чоловіка з підлітками((