Локшина на вухах• 10 июня 2023

Мужчина наводил обо мне справки по всем реестрам

Ситуация: познакомились и он через мой номер телефона пробил всю информацию, паспортные данные, прописка, через миграционку все поездки и даже в каких банках открыты счета. Всплыло случайно, но мне очень неприятно. Мужчина серьезный, козырный даже. Мои обиды не понял, говорит, я всегда так делаю, страхуюсь, люди разные. Меня ситуация очень напрягла. Как Вас со стороны?
Свезло так свезло• 10 июня 2023
Переживав ,може ви заміжня

Свезло так свезло• 10 июня 2023
Ответ дляЧупа-чупс
А как всплыло?
У меня для случайных знакомств отдельный номер. Фиг он мою фамилию узнает.
+++
Tammy21• 10 июня 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
Вище писала!
Я бачила, але так і не зрозуміла схему, по якій можна будь кого, і будь на що вирахувати.
автор Локшина на вухах • 10 июня 2023
Ответ дляСвезло так свезло
Переживав ,може ви заміжня
Так да
Так и оказалось
Можу брикнути• 10 июня 2023
Ответ дляТра Ля Ля
Меня тоже проверил мой) СБУ-шник. Ещё и знает, где я нахожусь постоянно, хотя геолокацию я отключила))
Они могут по имею через спутник следить.
Там организация серьезная.
Пригаю-цибаю• 11 июня 2023
Интересно как посмотрел, если все реестры сейчас закрыты в связи с войной
AmazingLady• 11 июня 2023
Все он правильно сделал

А тут теперь двойные стандарты во всей красе

ДевАчкам можно, а мужчинам низзя
Свезло так свезло• 11 июня 2023
Ответ дляЛокшина на вухах
Так да
Так и оказалось
Ви шукаєте коханця собі?)
Свезло так свезло• 11 июня 2023
Ответ дляAmazingLady
Все он правильно сделал

ДевАчкам можно, а мужчинам низзя
Які стандарти?)
Ви про що?

Свезло так свезло• 11 июня 2023
Ответ дляВсех анонимов аноним
У меня знакомый СБУшник ещё и мед.карточку своей девушки втихаря проверил. Вернее попросил свою другую знакомую (она доктор), чтобы та посмотрела, нет ли у нее каких-то серьезных болезней или абортов.
І правильно зровиб, раптом віч у неї чи шлюха якась заразна
Свезло так свезло• 11 июня 2023
Ответ дляКавуся
+++ но ему автор не подходит. Они разные. Автор из тех, кто спит в открытую без справок и верит на слово что здоров. А я вот потребовала справочку про ЗППП и обнаружили у мч инфекцию. Он сказал.лечился и снова сдавал.и только потом секс. В презике все равно.
А що за інфекція була?
Кавуся• 11 июня 2023
Ответ дляСвезло так свезло
А що за інфекція була?
Хламідія і мікоплазма
Кавуся• 11 июня 2023
Ответ дляПригаю-цибаю
Не закрыты. Все видно.
Свезло так свезло• 11 июня 2023
Ответ дляКусачая Я
Чего он тревожный? Правильно делает, зачем тратить время впустую, человек настроен серьезно, сразу видно.
Це так)
Але повірте я так роблю і по відношенню до тих на яких серйозно не налаштована я, просто наприклад впевнитися ,що неодружений так як секс з одруженим для мене табу)
Свезло так свезло• 11 июня 2023
Ответ дляКавуся
Хламідія і мікоплазма
Так він любитель сексу за гроші виходить
Кавуся• 11 июня 2023
Ответ дляСвезло так свезло
Ні. З чого такий висновок?)) Я 10 років назад підчепила теж...тепер на слово не вірю. Моя кума гінеколог. Ви не уявляєте скільки звичайних жінок ходить з заразою.і лікуватись не хочуть.і до лікаря не ходять. Повно...хламідіоз у кожної 20. Ви почитайте пости...люди поняття не мають що треба здавати аналізи на ЗППП і ніколи їх не здавпли..зато сплять з усіма підряд.жінки не менші розносчиці зарази від чоловіків. І для цього зовсім не обов´язково бути повією))) моя кума каже, що в аналізах ЗППП виявляється у дуже багатьох перед тим як вагітніють..хто про це дбає, звичайно.
Свезло так свезло• 11 июня 2023
Ответ дляКавуся
Так а підчепили через секс без презіків чи оральний теж без презіків робите?
Справа в тім,що від нормальної жінки наврядчи б він це підцепив значить ,або надто багато партнерок було , або любитель трастових шлюх і мінету без гондону , вибачаюсь якщо надто грубо ,це моя думка
Пригаю-цибаю• 11 июня 2023
Ответ дляКавуся
Не закрыты. Все видно.
Я не там смотрела?)))
Кавуся• 12 июня 2023
Ответ дляСвезло так свезло
Половина нормальних жінок у шлюбі ходять з заразою. І не знають про це.висновок моєї куми гінеколога. Бо спали з відкрито з чоловіком..а той теж відкрито до неї.. Ніколи не перевірялися обоє і все. .
Достатнього одного чоловіка чи однієї жінки щоб підчепити. Я була в шлюбі.розвелася. 3роки не мала нікого. Напешті познайомилася..1 раз секс і я маю букет. Презик був. Оральний без. Він теж розлучений був 3міс тому. Причина -жінка гуляла..застукав на гарячому. Ви така наївна з тими трасами))) в нас жінки заміжні ходять з заразою.бо не перевіряються...незаміжні взагалі до лікаря не ходять..бо їх нічого не турбує..а там...букет из белых роз. Для того щоб підчепити достатньо однієї людини. Зараз і без траси повнозарази.он пости тут почекайте. В неї зуд..а вона молочницю місяцями лікує .аналізи не здає..і таких повно.

Кавуся• 12 июня 2023
Ответ дляAmazingLady
Все он правильно сделал

ДевАчкам можно, а мужчинам низзя
Однозначно. Всіх треба перевіряти.і чоловіків і жінок
Свезло так свезло• 12 июня 2023
Ответ дляКавуся
Так хто вам винен ,що без презіків берете його оце чим він пісяє.

Якби доросла людина має розуміти,що зпсш можна підчепити і через оральний секс і не тільки мінет,а і кунілінгус