Всім привіт.Через 2 тижні збираюсь на відпочинок. Перший раз за кордон буду летіти сама(всі подружки зайняті чи працюють). Підкажіть хто відпочивав один, вам сподобалось?
Я поки що не розумію як це буде, як елементарно речі, телефон,залишати на пляжі і йти купатися.
Заздалегідь дякую.
Вкаблучках• 11 июня 2023
Ответ дляПАЦАНКА О
Правило безпеки номер 1: ніколи на самоті не лізь в водойми.
мимо
Я по Україні каталась сама, було норм, навіть на Азовське море сама їздила на тиждень, два, але за кордон вперше сама
Танцепесенная• 11 июня 2023
Чтобы не оставлять телефон на пляже, можно купит водонепроницаемый чехол. В него можно положить все что угодно - телефон, ключи, деньги и спокойно с ним плавать.
На Кипре живут и отдыхают достаточно много украинцев, 100% с кем-то познакомитесь там, скучно не будет))
Ответ дляТанцепесенная
Спасибо, пошла смотреть)
Путающаяся• 11 июня 2023
Ответ дляNastia_stasy
Айя-Напа
Обожнюю, бажаю гарно відпочити) Їздила сама без проблем, залишала речі в сейфі в отелі, телефон навіть у сумці був, лежав поки ходила скупатися
Ответ дляПутающаяся
Дякую)
Ответ дляТебеОноНадось
Кіпр чудовий! Гарного відпочинку!
Дякую, думаю мені точно сподобається, в мене ще день народження випадає на ці дати)
Чудовий каламбур• 11 июня 2023
Ответ дляNastia_stasy
Айя-Напа
Там классно! Одна не останетесь, с кем-то познакомитесь :)
Но телефон на пляж я бы не брала, оставляла в номере. Хотя о кражах не слышала.
Но народу на пляже под чем-то хватает)))
Балаболка• 11 июня 2023
Ответ дляNastia_stasy
Айя-Напа
Класний вибір 🙌🏻 Люблю Напу. Особливо влітку, коли там купа молоді тусить зі всієї Європи.
Рожева юбка• 11 июня 2023
Мій подарунок для вас на день народження 😊
Відмінна таверна та привітний власник. Було дуже приємно чути від нього слова підтримки у минулому лютому 🥰
Ответ дляБалаболка
Приєднуйтесь)